Dziś u Żabsona i Pawła Graila dowiecie się, jak było na ComplexCon 2020. Start: 20.00, newonce.radio

Zobacz również:The one and only na fonii - którzy polscy raperzy używają najwięcej anglicyzmów?
complexgl.jpg
Wojtek Koziara

Dla Ziomali stanie się przez dwie godziny opowieścią o jednym z najważniejszych wydarzeń streetwearowych na świecie – ComplexConu.

Jeden weekend, Long Beach w Kalifornii, dziesiątki wystawców, kilka koncertów i tysiące zajawionych streetwearem, muzyką i kulturą ludzi. Tak w jednym zdaniu można by opisać to, czym jest ComplexCon – jedno z najważniejszych w roku wydarzeń z zakresu mody ulicznej na świecie. Tylko po co zamykać się w jednym zdaniu, skoro można poprowadzić dwugodzinny program na antenie newonce.radio?

Na ComplexCon przyjeżdża się dla wyjątkowej atmosfery targów modowych. Nie znajdziecie tam źle ubranych. Wystawcy prezentują swoje najbardziej unikatowe produkty, a oprócz tego całe wydarzenie jest okraszone nie byle jakimi koncertami – w tym roku w Long Beach wystąpili m.in. Kid Cudi, Anderson .Paak, A Boogie Wit Da Hoodie czy Lil Kim.

Jeśli nie byliście akurat w ten listopadowy weekend w Kalifornii, to dzisiejsza audycja Dla Ziomali jest... właśnie dla was! Słuchajcie newonce.radio od 20:00, a dowiecie się, jak wyglądał tegoroczny ComplexCon. Z pierwszej ręki!

DSC3467.jpg
DSC3713.jpg
DSC3908.jpg
Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.