Finał letniej trasy newonce x Levi’s = weekend pełen atrakcji. Warsztaty, koncerty i imprezy

DSC05041.jpg

To już ostatni przystanek naszej letniej trasy. A jak kończyć, to z przytupem. Wiecie, gdzie powinniście być w ten weekend.

Startujemy w piątek, 10 września. Zapraszamy na strefę na dziedzińcu od rana, bo wyjątkowo stamtąd nadawany będzie Bolesny Poranek. Audycję Kędziora i Krzy Krzysztofa zakończymy wspólnym odśpiewaniem Freed from desire. To tak na dobry początek dnia.

DSC00679.jpg

Kolejne atrakcje zostały przygotowane przez team Levi’s. Na naszej strefie odbędzie się wyprzedaż sample’ów i zaległych stocków… nawet 70% taniej. Radzimy się spieszyć, bo wszystkie itemy będą w pojedynczych rozmiarach, a na miejscu będziecie mieli również możliwość customizacji i upcyclingu.

Ten dzień zakończymy koncertem Kacperczyków, którzy właśnie wydali najnowszy singiel z Julią Pośnik na feacie. Niebieskie ptaki to drugi kawałek z nadchodzącego albumu Maćka i Pawła oraz follow-up do Artysty z ASP, który został najlepiej przyjętym numerem w ich dotychczasowej karierze. A po ich występie: impreza na dachu strefy, na której zagrają Tycjana, Szczepan i Krzysztof Polak.

Uff, a to dopiero pierwszy dzień. W sobotę damy wam trochę czasu na regenerację, więc oprócz możliwości zakupów i customów ciuchów Levi’s, o 18 spotykamy się na dziedzińcu CBF na Drag Queen Bingo dla Wolontariatu Równości, poprowadzone przez dragowe performerki. Wygrani zgarną nagrody od Levi’s. A później zostańcie jeszcze na koncert Rosalie. i - oczywiście - drinka na naszej strefie, gdzie zagrają KVPX6 i Janigunz.

Gotowi na niedzielę? Tego dnia w godzinach 17-19 odbędą się warsztaty Airbrush Custom, poprowadzone przez grafika, grafficiarza i autora kultowych rapowych okładek: Grzegorza Forina Piwnickiego.

DSC05076.jpg

Widzimy się: 10-12 września, strefa newonce x Levi’s w pobliżu newonce.baru.

Tekst powstał we współpracy z marką Levi’s

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.