HU Wie, czyli Hubert Urbański z audycją w newonce.radio!

HU Wie
fot. materiały newonce

Myśleliście, że zakończymy tegoroczne ruchy transferowe na uwielbianym przez wszystkich Robercie Makłowiczu? Nie z nami te numery.

Postanowiliśmy, że przy finiszu 2020 roku dostarczymy wam jeszcze powodów, aby całkowicie go nie skreślać. Łączymy siły z platformą Intel EVO i prezentujemy nową audycję w ramówce newonce.radio.

Rozmowy z generacją Z, przepytywanie kwiatu polskiej młodzieży, poruszanie trudnych tematów i lajtowe gadki. A do tego zderzenie pokolenia digital natives z doświadczonym dziennikarzem. To wszystko zapewni audycja HU Wie, którą poprowadzi... Hubert Urbański! Skoro większość kojarzy go z Milionerów, to naturalnym ruchem było zaproszenie go do radia, które wykręca miesięcznie sześć zer. Prosty rachunek, wiadomo.

Goście, gościnie? Spoko, zrobimy dla was wyjątek i uchylimy rąbka tajemnicy. W ramach pierwszej wizyty u Huberta Urbańskiego newonce.radio odwiedzi Emma Szpura, która zajmuje się nie tylko robieniem tatuaży, ale też… opieką nad gołębiami. Koniecznie sprawdźcie jej Instagram ptasiamama, gdzie pokazuje swoją codzienność polegającą m.in. na ratowaniu ptaków. Zajawa!

Kogo jeszcze mamy w planach? W rozmowach Urbańskiego pojawią się też m.in. jeden z najciekawszych raperów urodzonych po 2000 roku oraz nastoletnia aktywistka, która wyjątkowo upodobała sobie... plecaki. Jeśli chcecie poznać, co siedzi w głowach tych kreatywnych nastolatków, koniecznie odpalcie HU Wie. Młodzież to przyszłość, a na naszych oczach dzieje się pokoleniowa rewolucja - dobrze jest kumać, o co w tym wszystkim chodzi.

A jak już jesteśmy w temacie rewolucyjności, to musimy wspomnieć o partnerze audycji, czyli marce Intel EVO, która idealnie wpisuje się w tożsamość generacji Z i nie poprzestaje jedynie na planach dostarczenia prawdziwych laptopów przyszłości. Z młodymi ludźmi w wieku około dwudziestu lat łączy ich nie tylko kreatywny boost i chęć do aktywnego działania, ale również potrzeba tworzenia silnych więzi oraz moc sprawcza, dzięki której możliwe jest urzeczywistnianie marzeń. A jak wiadomo, dzięki zaawansowanym technologiom będziemy mogli w pełni wykorzystywać drzemiące nie tylko w generacji Z potencjały kreatywności i realizować futurystyczne wizje. Dobrze wiedzieć, prawda? HU Wie.

Audycja HU Wie wystartuje już w środę, 16 grudnia (o 21:00), i będziecie mogli jej posłuchać co tydzień na antenie newonce.radio. Klasycznie w opcjach ON AIR/ON DEMAND.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.