„I JEST TO MOŻLIWE”. Niespodziewany mixtape od wytwórni 2020

Zobacz również:Muzycznych prezentów ciąg dalszy - pierwsza część "Lost Tapes" od Steeza wylądowała na serwisach streamingowych
Screenshot_5.png
Fot. Spalacz bud/YouTube

Dziś ukradniemy ster, a jutro gasimy noc. Sukinsynu, to jest Mielon, Pers i X2. Sukinsynu to jest hip-hop! – podśpiewuje Pers.

Singiel Spalacz bud zapowiada mixtape I JEST TO MOŻLIWE, który wyjdzie pod szyldem wytwórni 2020. Oprócz wspomnianego w refrenie kwartetu skład uzupełniają The Returners. Najciekawszy trueschoolowy projekt tego roku? Jest potencjał.

Niektórzy narzekali, że club2020 był zbyt nowoczesny; Grubemu Mielzky’ego dostało się nawet za to, że nagrał utwór z Young Leosią. Teraz jednak powinniśmy go usłyszeć w klasycznej dla niego stylistyce na bitach producentów, z którymi nagrał swoje największe hity, i obok artystów, z którymi czuje się najlepiej.

U Mielona trwa najbardziej płodny czas w karierze. Od Komika z Depresją, na którego czekaliśmy ponad 3 lata, wziął udział we flagowym projekcie 2020, ale też wypuścił solowe Do Wesela Się Zagoi. Podobnie zresztą z Dwoma Sławami, których album Z Archiwum X2 ujrzał światło dzienne w zeszłym roku.

Najciekawszą rolę w tym projekcie odegra zapewne Pers, większości słuchaczy znany głównie z UNDADASEA. Po niespodziewanym rozwiązaniu zespołu przyszłość jej byłych członków pozostawał tajemnicą. Teraz wiemy już, że Nadzia LOLO postawiła na karierę solową, a Pers właśnie na I JEST TO MOŻLIWE .

Premiera 19 maja. Preorder już ruszył i – jak zaznaczają wydawcy – to jedyna możliwość zakupu płyty w wersji fizycznej.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Najlepiej opisuje go hasło: londyński sound, warszawski vibe. W Drugim Śniadaniu regularnie miesza polskie brzmienia z tym, co dzieje się na Wyspach, dorzucając również utwory z amerykańskiej nowej szkoły. Afrowave, drill, trap - słyszymy się!