Impreza w dżinsie jak u Justina i Britney? Tylko na newonce.camp, gdzie znajdziecie bazę Levi’s!

Zobacz również:W tym roku zamiast Parady Równości Levi’s współorganizował spływ kajakowy. Byliśmy tam i my
artykul-750x500-levis.png

newonce.camp to najlepsze miejsce, w którym możecie się znaleźć podczas tych wakacji. Ale o rzeczach oczywistych nie gadajmy. Powiedzmy za to o tym, gdzie będziecie mogli wybrać się już na campie - na przykład do specjalnej bazy Levi’s.

Chodzą słuchy, że druh Kędzierski już od kilku dni prasuje swoje mundury i bandany. To może oznaczać tylko jedno – newonce.camp tuż za pasem! Od 22 do 29 sierpnia spotkamy się z wami na jedynym w swoim rodzaju wyjeździe w przepiękne mazurskie okoliczności przyrody. Stare Jabłonki to urokliwa miejscowość nad jeziorem Szeląg Mały, ale prawdziwego uroku nadacie jej dopiero wy (ładnie powiedziane, co?).

Oprócz zakwaterowania w klimatycznych domkach, warsztatów (na jednym z nich będziecie mogli złapać staż w newonce.net, szczegóły tu), spływów kajakowych czy wariactw na supie, na terenie campu czeka na was specjalna baza Levi’s. Co znajdziecie w środku? Wszystko, czego dusza wczasowicza zapragnie. Po pierwsze – strefa chillu, gdzie odpoczniecie po podchodach i pływaniu w jeziorze. Po drugie – tailor shop, gdzie kupicie truckerki Levi’s w specjalnych cenach. Mało tego – będziecie mogli customizować je specjalnie pod siebie – do użycia przy waszych wymarzonych ciuchach będę między innymi dedykowane campowi naszywki, ink jet, spraye i farby w specjalnej strefie na dworze, nity, metalowe kółka, dekonstrukcja i patchwork. Przy takiej różnorodności ogranicza was tylko wyobraźnia!

Baza Levi’s to jednak nie tylko atrakcje w samej strefie. Levi’s zadbał też o to, co najważniejsze – czyli o zabawę. Konkursy z nagrodami i angażujące gry to jedno, ale czy wyobrażacie sobie imprezę, na której wszyscy są ubrani od stóp do głów w denim? Nie musicie sobie nawet wyobrażać – to stanie się w czwartek wieczorem na newonce.camp! Kilka dni wcześniej, bo w poniedziałek, będziecie mogli z kolei wziąć udział w grze terenowej Levi’s, gdzie nauczycie się przy okazji kilku rzeczy o ekologii oraz odpowiedzialnym podejściu do mody. Levi’s dba o planetę, ich ubrania są ekologiczne i zrównoważone. Oszczędzanie wody, dbanie o klimat, staranny dobór materiałów do produkcji ubrań i dbanie o ludzi, którzy je szyją, to bardzo ważne elementy działalności marki Levi’s – w takich okolicznościach przyrody nic tylko dokształcać się i zadbać o samoświadomość.

Dołączcie do nas i spotkajmy się 22 sierpnia w Starych Jabłonkach! Wszystkie praktyczne informacje odnośnie newonce.camp i biletów na wyjazd znajdziecie pod tym linkiem. Czas ucieka, jedź na wczasy z newonce!

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.