Jan-rapowanie zapowiada nowy materiał. Pierwsze single już za moment

Zobacz również:Tymoteusz Puchacz: Mam w szufladzie sporo nowych utworów. Jak puszczam moim ziomalom, mówią „wow, to będzie sztos” (WYWIAD)
jan rapowanie cover.jpeg
fot. Paweł Fabjański

Skoro w sierpniu publicznie podpisał nowy kontrakt, to teraz czas na efekty. Wygląda na to, że pojawią się bardzo niedługo.

W listopadzie nowe single (chyba). Szyman zazwyczaj jest najbardziej krytycznym człowiekiem w stosunku do mojej twórczości, a tym razem słucha sobie tych piosenek sam z siebie na co dzień i bardzo mu się podobają. Będzie cool. Jest naprawdę dobrze wariaty! - napisał Janek na stories.

Czy jeszcze w tym roku światło dzienne ujrzy nowa płyta? Tego nie wiadomo, ale byłby to logiczny ciąg, skoro do tej pory każda kolejne płyta Jana-rapowanie ukazywała się rok po roku. Ostatnia, Uśmiech, wyszła w lutym 2020, dosłownie na moment przed wybuchem pandemii. O tym, że pojawiła się na streamingach, Janek ogłosił w newonce.radio, podczas Patościeżki, równo o północy.

Uśmiech jest zamknięciem pewnego rozdziału. Po pierwsze – kończę współpracę z NOCNYM. Z całą stanowczością mogę powiedzieć, że następnej płyty nie zrobimy razem. Po drugie – to ostatnie wydawnictwo, na które miałem kontrakt z SBM. Nigdzie nie powiedziałem, że odchodzę z wytwórni, natomiast mogę zrobić, co mi się podoba. Jestem absolutnie wolnym człowiekiem. Nie mam zapisane w kalendarzu, kiedy wydam kolejny album. Niczego nie muszę. Coś się kończy, ale zaczyna się coś nowego - mówił późną wiosną 2020 roku w rozmowie z redakcją newonce. Przez ten czas nagrywał m.in. z Rosalie., Kosą i Safulem, był też rzecz jasna Jan Szpakowanie. Czas na coś nowego, po Nocnej Zmjanie, Planszach i Uśmiechu.

Aha, Wszystko OK wciąż znajduje się na Liście Przebojów newonce.radio. Od 129 tygodni. Czyli od pierwszego notowania.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.