Jest już klip do Swoosh Gangu Białasa i Pezeta. To ich pierwsza współpraca ever

Zobacz również:FUTBOLOWA GORĄCZKA #9. Gdyby miało nie być jutra
Screenshot-683-1.png

Raz na jakiś czas na rynku pojawia się collab, obok którego nie można przejść obojętnie. Oto jeden z nich.

Dziwne, że raperzy o takim statusie nie przecięli się jeszcze nigdy w żadnym numerze rapowym. Co lepsze - Białas i Pezet poznali się dopiero na planie teledysku. Teledysku, który dojeżdża agresją i energią do poziomu panczlajnerskich linijek Białasa. Pochwalimy się nieskromnie, że za naszą sprawą - niusansowa ekipa video w składzie kriskej, Alex Pak i Eugene Demchenko dopilnowała, żeby takiej współpracy towarzyszył odpowiedni obrazek, kręcony między innymi na terenie skateparku w Piasecznie. Nie przedłużając - tak prezentuje się Swoosh Gang w całej okazałości.

Teledysk promuje oczywiście nadchodzące niedługo H8M5 - to trzeci singiel po Sępach z udziałem Szpaka oraz zeszłotygodniowym W Imię Ojca Trapu. Premiera już za chwilę, bo 5 sierpnia. Wygląda na to, że fani nie próżnują przy zamówieniach preorderowych. Beezy wrzucił dziś na instagrama post sugerujący, że płyta pokryła się już złotem i nie zdziwi nas, jeśli wejdzie na autostradę do platyny. Obecność Pezeta na pewno ułatwi sprawę.

Podziel się lub zapisz
Kuba Skalski
Autor tekstów, których tematyka krąży wokół wydarzeń popkulturowych - również tych w cyberprzestrzeni, czyli dotyczących premier najnowszych gier i wydarzeń ze świata esportu.