Jutro Freddie Gibbs i The Alchemist wypuszczą album Alfredo. Mamy już pierwszy singiel!

Zobacz również:Perfekcyjna symbioza - wybieramy 8 naszych ulubionych duetów raper-producent z XXI wieku
freddiealchemist.jpg
fot. Nick Walker

Jak w każdym piątek będzie trochę premier z Polski i ze świata, na których warto zawiesić ucho, ale na tę czekamy szczególnie mocno.

W dzisiejszym daily napisaliśmy, że Gibbs i Alchemist wpisali się w muzyczne – jak to ujęliśmy – zapowiedzi, teasery, spoilery. Gdy publikowaliśmy nasz zbiór nowinek ze świata byliśmy optymistami w sprawie tej współpracy, ale to, co się okazało, przeszło nasze oczekiwania.

Pogłoski, a dokładniej leaki z aplikacji Shazam mówiły, że pierwszym kawałkiem projektu zostanie Scottie Beam, w którym ma udzielić się Rick Ross. Ostatecznie jednak wleciała premiera otwierającego krążek 1985, a za obrazek do niego odpowiada Nick Walker. Jakby tego było mało, wiemy już, że nie będziemy musieli prawie wcale czekać na ten projekt, bo poznamy go w całości 29 maja.

No i jeszcze jedno: tracklista robi wrażenie, bo dostaniemy tu featuringowy przelot od wspomnianego Rossa i Tylera, the Creatora aż do Benny'ego the Butchera i Conwaya the Machine'a. Noc szybko zleci, zobaczycie!

1. 1985 2. God Is Perfect 3. Scottie Beam (feat. Rick Ross) 4. Look at Me 5. Frank Lucas (feat. Benny the Butcher) 6. Something to Rap (feat. Tyler, the Creator) 7. Baby $hit 8. Babies & Fools (feat. Conway the Machine) 9. Skinny Suge 10. All Glass

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.