Kizo zagra koncert podczas newonce.camp! A my dodatkowo podrzucamy wam plan kolejnych dni wyjazdu

okladka-desktop.png

Jesteśmy tego pewni – nie zdarzyło się wam jeszcze być na gigu, który odbył się w takich okolicznościach przyrody.

Już za niecały miesiąc zabierzemy was do mazurskich Starych Jabłonek, więc nadeszła dobra pora, by odsłonić kolejne szczegóły wyjazdu. Wydarzenia kulturalne powoli się odmrażają, a my przyłożymy do tego rękę, zapraszając Kizownika, rapera radzącego sobie równie dobrze w chillwagonie, jak i solowej karierze.

Jesteśmy pewni, że usłyszymy na żywo, pośród lasu, sporo hitów, które tworzył lub współtworzył charakterystyczny MC – a że będą to wakacje, spokojnie możecie przyjść w klapkach (kto ma wiedzieć, ten wie).

Warto dodać, że to jeden z dwóch koncertów, w jakich będziecie mogli uczestniczyć w trakcie naszego tygodniowego wypadu. Nim zadacie pytanie o ten drugi, powiemy od razu – musicie uzbroić się w cierpliwość, bo kolejne karty będziemy odsłaniać później. W zamian poznajcie już teraz rozkład jazdy naszego campu.

No dobra, rozkład to dość nieprecyzyjne słowo, bo przecież nie jedziemy tam po to, by co chwila spoglądać na zegarek. Najważniejsze, że w sobotę 22 lipca, tuż po przyjeździe, odbędzie się chrzest, a gdy zacznie się ściemniać, zrobimy wieczorek zapoznawczy, po którym przyjdzie czas na imprezę. A po tej inauguracji joga, podchody, spływ kajakowy, karaoke... Zresztą zobaczcie sami poniżej.

Dla przypomnienia: wydarzenie znajdziecie tutaj, a bilety kupicie w tym miejscu. Do zoba w autokarze!

newoncecamp.jpg

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.