Linkin Park rusza w trasę? Chestera Benningtona ma zastąpić kobieta

Zobacz również:20 lat „Meteory”: płyta, która pogrzebała nu metal i dała Linkin Park nieśmiertelność
Linkin Park at The Hollywood Palladium
fot. Jeffrey Mayer / Getty Images

Wszystko wskazuje na to, że Linkin Park wraca i to w zaskakującym składzie.

W tym roku mija siedem lat od tragicznej śmierci wokalisty i współzałożyciela Linkin Park Chestera Benningtona. Przypominamy, że 20 lipca 2017 roku Bennington popełnił samobójstwo po tym, jak przez długi czas walczył z głęboką depresją i uzależnieniem od alkoholu oraz narkotyków. Tragiczne wydarzenia zmusiły Linkin Park do odwołania trasy koncertowej i częściowego zawieszenia działalności. Jednak jak wynika z najnowszych doniesień mediów, ma to się niedługo zmienić.

Będzie im trudno bez Chestera, ale zobaczymy – mówił kilka miesięcy temu w rozmowie z kalifornijskim radem KCAL Jay Gordon z zespołu Orgy. Słyszałem, że mają dziewczynę za wokalistkę teraz… To powinno być ciekawe! – dodał.

Te doniesienia potwierdził niedawno Billboard. Na razie nie znamy żadnych szczegółów, nie wiemy też kim miałaby być tajemnicza wokalistka, ale amerykańscy dziennikarze poinformowali, że Mike Shinoda, Brad Delson i Dave Farrell rzeczywiście rozważają współpracę z kobietą. Plotki mówiły o Amy Lee, jednak założycielka zespołu Evanescence je zdementowała.

Sprawdź także:

Zaraz minie 20 lat od premiery Hybrid Theory. Debiut Linkin Park to coś, na czym wszyscy się wychowaliśmy

20 lat „Meteory”: płyta, która pogrzebała nu metal i dała Linkin Park nieśmiertelność

Manieczki – stolica polskiego techno? Obejrzeliśmy film „Rave”

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Najlepiej opisuje go hasło: londyński sound, warszawski vibe. W Drugim Śniadaniu regularnie miesza polskie brzmienia z tym, co dzieje się na Wyspach, dorzucając również utwory z amerykańskiej nowej szkoły. Afrowave, drill, trap - słyszymy się!