Lista Przebojów newonce.radio: mamy trzecią w historii zmianę lidera!

Zobacz również:FUTBOLOWA GORĄCZKA #9. Gdyby miało nie być jutra
pezetgl.jpg

No i stało się. Jan-rapowanie po kolejnych dwóch tygodniach królowania na szczycie listy ustępuje miejsca koledze po fachu.

Wydawało się to niemożliwe, a jednak. Najpierw Wszystko OK Jana-rapowanie i Nocnego nie schodziło z jedynki Listy Przebojów newonce.radio przez siedem tygodni. Później swoje pięć minut otrzymał Schafter z hot coffee, ale jego triumf szybko został zamieciony pod dywan i Janek wrócił na swoje ulubione miejsce. Tam znajdował się przez ostatnie dwa tygodnie, żeby dziś ustąpić miejsca kolejnemu pretendentowi do tytułu lidera – Pezetowi i jego Obrazom Pollocka. Cała pierwsza dwudziestka 13. notowania prezentuje się następująco:

1. Pezet - Obrazy Pollocka

2. Jan-rapowanie, Nocny - Wszystko OK

3. Jan-rapowanie, Nocny - Zaczekaj przed drzwiami

4. Schafter - Hot Coffee

5. Kubi Producent feat. Otsochodzi, Schafter, PlanBe - 9 żyć

6. Otsochodzi - Mów

7. Sokół feat. PRO8L3M, Taco Hemingway - Napad na bankiet

8. Bedoes, Lanek - Nadchodzi lato

9. PRO8L3M - Crash Test

10. Dawid Podsiadło - Trofea

11. Holak - Zgoda (nowość)

12. Chillwagon - Stukupuku

13. Otsochodzi feat. schafter, Ten Typ Mes - Sezon

14.  Solar - Obłęd

15. Skepta feat. Nafe Smallz - Greaze Mode

16. Tame Impala - Borderline

17. Tyler, The Creator - WHAT'S GOOD

18. Stormzy - Vossi Bop

19. Lanek feat. Żabson, Smolasty, Kizo - Safari

20. Flume ft. London Grammar - Let You Know (nowość)

Nie chcemy być złowróżbni, ale coś nam się wydaje, że Pezet może mieć problem z utrzymaniem pierwszej pozycji. Wszystko przez to, że do poczekalni trafił najnowszy numer z udziałem Jana-rapowanie. To singiel niedawno włączonego w szeregi SBM duetu Kacperczyk pod tytułem Nie wyjadę. Graliśmy go przedpremierowo na antenie, a teraz zdecydujecie czy warto na niego głosować. Do nowości w poczekalni dołączają także: Schafter i Żabson w numerze Double D's, Juicy J, Megan Thee Stallion i City Girls - Three Point Stance, Freddie Gibbs i Madlib z gościnnym udziałem Pushatego i Killer Mike'a - Palmolive, a także J Balvin i Bad Bunny - QUE PRETENDES. W 13. notowaniu pożegnaliśmy się z kolei z Kękim i Rosalíą.

Nie ma co się długo zastanawiać. Zagłosujcie na kolejne notowanie już teraz, pod tym linkiem. Na wasze głosy czekamy do następnego piątku, do godziny 12:00, a już o 16:00 odpalamy wyniki notowania numer 14 na żywo na naszej antenie. Warto słuchać, bo można zgarnąć dla siebie fajne fanty (płyty, książki, wejściówki na koncerty). To co, słyszymy się za tydzień?

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.