Logo wytwórni Drake’a pojawi się na koszulkach piłkarzy FC Barcelony w meczu z Realem Madryt

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
Drake z koszulką FC Barcelony
@champagnepapi / Instagram

Tak, charakterystyczna sowa z logówki OVO może stać się talizmanem, który pomoże Lewemu rozbroić Królewskich podczas El Clásico.

Barcelona ma trudny czas. Wprawdzie w La Lidze nie przegrała żadnego spotkania i dzięki korzystnemu bilansowi bramkowemu wyprzedza w tabeli Real Madryt, co daje jej pierwsze miejsce w rozgrywkach, ale po porażce i remisie z Interem Mediolan w Lidze Mistrzów, klub w zasadzie może być pewny pożegnania z rozgrywkami już po fazie grupowej. Powszechnie wiadomo też, że sytuacja finansowa drużyny jest opłakana, a obecny prezydent Joan Laporta musiał wykonać sporo desperackich ruchów, by nie zatopić jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie futbolu.

Podziel się lub zapisz
W muzycznym świecie szuka ciekawych dźwięków, ale też wyróżniających się idei – niezależnie od gatunku. Bo najważniejszy jest dla niego ludzki aspekt sztuki. Zajmuje się także kulturą internetu i zajawkami, które można określić jako nerdowskie. Wcześniej jego teksty publikowały m.in. „Aktivist”, „K Mag”, Poptown czy „Art & Business”.