Mamy już klip do BUBBLETEA Quebonafide i Darii Zawiałow. I jest on świetny!

Zobacz również:2020 najgorszym rokiem ever? Dla tych polskich raperów, raperek i producentów jest wyjątkowo dobry
quebonafide3.jpg

Całkiem liczne grono szczęśliwców mogło zobaczyć go już dwa dni temu. Cała reszta musiała poczekać do dziś – ale poziom teledysku powinien im to zrekompensować.

Jeśli uważnie śledziliście w weekend naszego fanpage'a, to z pewnością wiecie, że założyciel QueQuality dosłownie przejął w niedzielę warszawską część Wisły, m.in. pokazując nowy drop ciuchów, spotykając się z fanami, grając niespodziewany koncert, no i racząc fanów bubble tea. I to w dwóch wersjach, bo i jako napój, i jako niepublikowany wcześniej klip do numeru z Darią Zawiałow.

Teraz możemy już wszyscy zobaczyć, jak zilustrowano jeden z najbardziej nośnych kawałków albumu ROMANTICPSYCHO. Nasze pierwsze wewnątrzredakcyjne skojarzenie było dość zgodne – to coś w rodzaju nowego Forresta Gumpa, tyle że w azjatyckim wydaniu. Więcej spoilerów? To nie u nas. Lepiej sami obejrzyjcie ten obrazek, bo zdecydowanie jest na czym oko zawiesić.

Dzięki tej wrzutce oraz wcześniejszej, za którą stoją Włodi i 1988 (remix Wyobraź sobie), możemy spokojnie powiedzieć – ten dzień stoi pod znakiem naprawdę ciekawych i przemyślanych klipów. Oby było już tak zawsze.

Podziel się lub zapisz
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.