Mata zagra koncert na lotnisku! Będzie to jedno z największych wydarzeń w historii polskiego rapu

Zobacz również:Streaming w służbie rapu – jak dzięki internetowi raperzy trzymali kontakt z fanami podczas pandemii
mata2.jpg
fot. mazurek_m

Młody Matczak dopiero co pobił rekord Travisa Scotta, wykonując na żywo szesnaście razy numer Schodki, a już powraca z dużym ogłoszeniem koncertowym.

Wraz z występem nad Wisłą, Mata zapowiedział solowy album. Teraz poznaliśmy datę i miejsce jedynego koncertu promującego nadchodzący materiał.

2 października 2021 roku na warszawskim lotnisku Stare Babice odbędzie się jedno z największych wydarzeń w historii polskiego hip-hopu. A na pewno największy koncert w dotychczasowej karierze Maty. Raper zaprezentuje nowości muzyczne tam, gdzie wystąpili między innymi Madonna, Metallica, AC/DC czy Michael Jackson.

Manager SBM Label, Kamil Żmuda i organizatorzy imprezy podkreślają, że będzie to jedyny występ na żywo w Polsce (czyżby ekipa planowała też coś za granicą? Zobaczymy), na którym będzie można usłyszeć premierowe utwory autora 100 dni do matury. Chcemy, by ten koncert zapisał się w historii nie tylko ze względu na sam występ artysty, ale także oprawę wizualną i efekty specjalne - dodaje Magda Dubrawska, właścicielka SOLD OUT Agencji, która organizuje event.

Bilety są dostępne na stronie 33mata.pl.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.