Netflix zamawia kolejne sezony „Potwora”! Będzie też kontynuacja „Obserwatora”

Zobacz również:"Elegia dla bidoków", czyli jak Hollywood wyobraża sobie wyborców Trumpa (RECENZJA)
Monster
Netflix

Niedawne wyniki pracowni Nielsen wskazywały, że Dahmer nie tylko zakasował Pierścienie władzy i Ród smoka, ale we wrześniu wykręcił jeden z najlepszych tygodni w streamingu ever. Podjęto więc decyzję, żeby z miniserialu zrobić antologię.

Nie sposób oderwać oczu od „Potwora” i „Obserwatora” – mówi Bela Bajaria z Netfliksa. Ryan Murphy i Ian Brennan to mistrzowscy storytellerzy, którzy zdołali przyciągnąć uwagę widzów z całego świata. Dlatego cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z nimi i rozwijać uniwersum „Monstera” oraz „The Watcher” – dodaje.

Historia Kanibala z Milwaukee została co prawda zamknięta w jednym sezonie serialu z brawurową rolą Evana Petersa, ale streamingowy gigant znalazł i na to radę. Zamówiono dwie kolejne serie, a każda z nich będzie przedstawiać losy innej potwornej postaci, która miała wpływ na amerykańskie społeczeństwo. Czyli produkcja idzie w kierunku klasycznej antologii.

Jeffrey Dahmer zabijał wiertarką, zjadał albo rozpuszczał w kwasie ciała swoich ofiar. Ich rodziny wciąż żyją w traumie. Tymczasem serial o tym okrutnym mordercy jest numerem jeden Netfliksa i na naszym binge-watchingu zbija kokosy. Czy wszystko z nami w porządku? – pisał na naszych łamach Mateusz Demski po premierze Dahmera. Z pewną taką nieśmiałością przypominamy jego tekst.

Powróci nie tylko Monster, ale też The Watcher. Serial o małżeństwie (Naomi Watts i Bobby Cannavale), które przeprowadza się do domu na przedmieściach, gdzie jednak życie okazuje się mniej sielskie niż mogłoby się wydawać, został oficjalnie przedłużony na drugi sezon.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.