Nie śpimy, bo słuchamy Jarmarku! Taco Hemingway właśnie wypuścił nową płytę

Zobacz również:Hugh Grant, Taco Hemingway i Adele na jednej scenie. Wakacyjny Kick Off łączy angielską muzykę i tamtejszy futbol (PODCAST)
taco.jpg
fot. Marcin Kempski

Gdy cierpisz na bezsenność, nigdy tak naprawdę nie zasypiasz… i nigdy naprawdę się nie budzisz, mawiał główny bohater Podziemnego kręgu. Szukając jednak pozytywów zgodnie ze znaną montypythonowską zasadą - przynajmniej zawsze jako pierwszy orientujesz się w partyzanckich akcjach Taco Hemingwaya. Tak jak w tym momencie z Jarmarkiem, który cyfrowo ukazuje się na tydzień przed planowaną premierą.

Wydam parę płyt w lipcu, obwieścił Filip kilka miesięcy temu w solowym #hot16challenge2, a my od pewnego czasu wiemy już, że właściwie nie rzucał słów na wiatr. Pod koniec lipca ruszył bowiem preorder fizycznych wersji Jarmarku i EuropyUjawnione zostały także szczegóły dotyczące tych tytułów.

- Ze względu na różny charakter dwóch projektów, zdecydowaliśmy się wydać je osobno i pozostawić słuchaczowi decyzję, który zechce zakupić. Jarmark trzymał mnie w tematycznych ryzach, zmuszał do skupienia na poruszonym temacie. Europa dawała mi pole do folgowania, podśpiewywania, ponarzekania i pogderania, tak jak robię to dokładnie w tym momencie - pisał wówczas Taco na Instagramie.

Datę premiery wyznaczono co prawda na 4 września, ale jedna część dyptyku jest dostępna właśnie ... w wersji cyfrowej. Młody Szcześniak konsekwentnie trzyma się zasady, którą przedstawił, gdy światło dzienne ujrzała Pocztówka z WWA, Lato '19. - Wraz z wydaniem Trójkąta warszawskiego obiecałem sobie, że – celem spłacenia długu – moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo - tłumaczył.

Jarmark znajdziecie w serwisach streamingowychnatomiast na Europę trzeba będzie poczekać do – zapowiedzianego wcześniej – 4 września. My pierwszą z tych pozycji dysponowaliśmy chwilę wcześniej, dlatego wkrótce możecie spodziewać się rzeczowego materiału analitycznego.

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.