Niewiarygodne, ale prawdziwe: „Pasja 2” powstanie! Wiemy, kiedy ruszają zdjęcia

Pasja
materiały promocyjne

O kontynuacji jednego z najbardziej kontrowersyjnych filmów wszech czasów mówi się od lat. I wygląda na to, że słowo rzeczywiście stanie się ciałem.

Na pozór może trudno wyobrazić sobie sequel produkcji o ostatnich godzinach życia Jezusa, ale w sumie jest na to przestrzeń – biorąc pod uwagę zmartwychwstanie i wniebowstąpienie opisane w Bilbii. Właśnie z tej przestrzeni postanowił skorzystać Mel Gibson, który wróci do tematu po blisko dwudziestu latach.

Reżyserowi i współscenarzyście Pasji 2 zdarzyło się już podgrzewać atmosferę opowiadając, że ma co prawda konserwatywny pomysł na fabułę, ale ma też taki, który przypomina psychodeliczny trip. Odtwórca roli Chrystusa – Jim Caviezel twierdził z kolei, że czeka nas największa produkcja ever; rozciągnięta być może na więcej niż jeden film...

Jakby nie było – The Passion of the Christ: Resurrection zostanie zrealizowane. Według najnowszych informacji pierwszy klaps na planie padnie w styczniu 2024 roku.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.