NOWE OTWARCIE, zmiany w klubie i powrót na streaming!

CLUB

Here we go! Minęło półtora roku, odkąd ruszyliśmy z subskrypcją. W tym czasie przewinęło się przez nią ponad 25 tysięcy osób, a my zebraliśmy doświadczenia, które pozwalają nam rozpocząć kolejny level.

Nowe artykuły i podcasty będą u nas od teraz dostępne dla wszystkich za darmo. Jak to będzie wyglądało w praktyce – chcecie na przykład posłuchać premierowych odcinków movie:my Vanessy Alexander, Dwóch Dup o Dupie czy Psychodelicji albo ekskluzywnego speciala z Hałastrą? To żadna fizyka kwantowa – po prostu słuchacie. À propos fizyki kwantowej – Podgórska Ogólnie wraca w czerwcu; w pierwszym epizodzie ma pojawić się Andrzej Dragan i też macie to za free. Ponownie meldujemy się przy tym w serwisach streamingowych: Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts i Podchaser. Bez kozery – zamierzamy wrócić do korzeni i zaatakować tam zestawienia najpopularniejszych podcastów.

Analogicznie sprawa ma się z tekstami, które publikujemy. Wśród naszych highlightów z ostatnich tygodni znalazł się materiał o epidemii fioletowego syropu na osiedlach czy historia mówiona kolektywu Palewave, który zrobił furorę w podziemiu, miał supporty od Aviego czy Szpaka, aż nagle zniknął bez śladu? Sprawdzajcie to od ręki i bez zbędnych formalności. Podobnie, jak całą bibliotekę artykułów, zestawień i recenzji.

A co z newonce.club? – zapytacie. Wchodzi w nowy etap. Przez kilkanaście miesięcy od wprowadzenia usługi subskrypcyjnej, udało nam się stworzyć zaangażowaną społeczność, która wraz z nami będzie nie tylko współtworzyć treści, ale również współdecydować o wielu istotnych  kwestiach w całym ekosystemie newonce. Opinie naszego community są dla nas bardzo ważne, dlatego przygotowaliśmy dla niego specjalną ofertę benefitów, a dostęp do subskrypcji będzie kosztował jeszcze mniej niż dotychczas – mówi nasz człowiek, Maksymilian Salski.

Za 99 złotych rocznie oraz 9,90 złotych miesięcznie jest więc newonce.club w opcji nówka sztuka, który obejmuje:

- odcinki specjalne – raz w miesiącu dodatkowy epizod jednego z najpopularniejszych formatów audio;

- baza ponad 5 tysięcy podcastów – ze wszystkimi sezonami Podgórskiej Ogólnie czy DDoD oraz dziesiątkami innych tytułów tylko dla klubowiczów;

- od 30 do 50% zniżki na merch (tak – wracamy z ciuchami!) i magazyn newonce.paper;

- wpływ na treści – cotygodniowy wybór tematów poszczególnych publikacji;

- eventy specjalne – darmowe wejściówki na filmy, koncerty i inne wydarzenia;

- open call –  szansa na zaprezentowanie własnej twórczości na naszej platformie;

- community – dostęp do tajnej grupy na Facebooku oraz funkcji „bliscy znajomi” na Instagramie; - portfolio zniżek – rabaty, prezenty i konkursy od partnerów; - brak reklam w aplikacji i serwisie newonce.

W telegraficznym skrócie oznacza to, że wprowadzamy w życie klasyczną zasadę: nie bój się zmiany na lepsze. Właśnie w tym momencie.

Nową ofertę newonce.club znajdziecie tu. Obniżka ceny dla aktywnych subskrybentów? Inne pytania? Piszcie: pomoc@newonce.club.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.