Producenci cyklu o 007 znaleźli nowego aktora do roli Jamesa Bonda!

Zobacz również:12 naszych ulubionych utworów z filmów o Jamesie Bondzie
Aaron taylor Johnson.jpg
fot. Getty Images

Brytyjczyk, 34 lata, 180 cm wzrostu. To ostatnie jest dla szalikowców serii o Bondzie szczególnie ważne; pamiętamy aferę dotyczącą tego, że Daniel Craig miał być za niski do tej roli.

Przypominamy – Jamesa Bonda zagrali do tej pory:

– Sean Connery (6 filmów)

– George Lazenby (1 film)

– Roger Moore (7 filmów)

– Timothy Dalton (2 filmy)

– Pierce Brosnan (4 filmy)

– Daniel Craig (5 filmów)

W powszechnej opinii najlepszymi Bondami byli Connery, Moore i Craig, chociaż jakby przypomnieć, ile kontrowersji wywołał dwie dekady temu angaż tego ostatniego... Nie ma co skreslać nikogo na starcie. Tak samo jak nie ma co skreślać na starcie Aarona Taylora-Johnsona, bo to on, zdaniem The Sun, został wytypowany przez producentów do roli nowego 007.

Oczywiście został wytypowany nie znaczy zagra Bonda – obie strony muszą się dogadać. Według The Sun aktor miał już spotkać się na zdjęcia próbne z producentką serii, Barbarą Broccoli.

Aaron Taylor Johnson cover.jpg
fot. kadr z filmu "Bullet Train"

Aarona Taylora-Johnsona znacie m.in. z Bullet Train, Tenet, Avengers: Czasu Ultrona oraz... głównej roli w Kick-Ass. A jeszcze w tym roku pojawi się w marvelowskim Kraven Łowca oraz filmie, na który naprawdę czekamy – nowej wersji Nosferatu, nakręconej przez Roberta Eggersa. Co ciekawe – jego żona, Sam Taylor-Johnson jest reżyserką, nakręciła m.in. 50 twarzy Greya oraz Back to Black, filmową biografię Amy Winehouse, która za moment wejdzie do kin.

Zdjęcia do 26. filmu o przygodach agenta 007 też mają rozpocząć się w bieżącym roku. Tu znajdziecie naszą recenzję poprzedniej części, Nie czas umierać, będącej jednocześnie pożegnaniem Daniela Craiga z tą rolą.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Współzałożyciel i senior editor newonce.net, współprowadzący „Bolesne Poranki” oraz „Plot Twist”. Najczęściej pisze o kinie, serialach i wszystkim, co znajduje się na przecięciu kultury masowej i spraw społecznych. Te absurdalne opisy na naszym fb to często jego sprawka.