Nowy album Kendricka ukaże się już na początku maja? Tajemnicze ogłoszenie wytwórni

Zobacz również:Good Kid, m.A.A.d City jest obecnie najdłużej notowanym albumem hip-hopowym w historii listy Billboard 200
Kendrick.jpg
Kevin Winter/Getty Images for Coachella

Magazyn XXL przypominał niedawno, że minęło prawie 1500 dni od premiery DAMN. W ostatni weekend LeBron James pisał z kolei na Twitterze o tęsknocie za Kennym. Top Dawg Entertainment opublikowało tymczasem tajemnicze video z komunikatem The Wait Is Ova! oraz datą 7/5/21, co od razu uruchomiło lawinę spekulacji.

W TDE wiedzieli, co robią. Hasło Oczekiwanie dobiegło końca robi wrażenie, więc z miejsca rozgorzała ogólnoświatowa dyskusja. Zwłaszcza, że chodzi o przyszłotygodniowy termin.

Wszyscy życzyliby sobie powrotu Kendricka Lamara, ale wypada zachować daleko posuniętą ostrożność. Niemal dokładnie rok temu Anthony Tiffith zapowiadał, że ten comeback nastąpi wkrótce, a następcy DAMN. jak nie było, tak nie ma. I to pomimo wycieków, które pojawiły się w międzyczasie i też rozgrzały internet do czerwoności.

Poza tym w szeregach Top Dawg Entertainment jest przecież także SZA, której w czerwcu stuknie cztery lata od czasu fonograficznego debiutu. Są też choćby Ab-Soul i Isaiah Rashad. Nie wspominając o Black Hippy. I w sumie na żaden z tych dropów nie kręcilibyśmy nosem...

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.