Pierwszym gościem audycji Agnieszki Szydłowskiej w newonce.radio będzie Marek Niedźwiecki!

Zobacz również:Razem z newonce.sport wybraliśmy koszulki piłkarskie, za którymi kryją się ciekawe historie
szydo-1.jpg
fot. Oskar Szdzuij

Kilka dni temu ogłosiliśmy pierwszą z nowych twarzy jesiennej ramówki newonce.radio, a teraz Agnieszka Szydłowska zdradziła, kto jako pierwszy pojawi się w jej programie.

Agnieszka Szydłowska i Marek Niedźwiecki przez 17 lat pracowali razem w Programie Trzecim Polskiego Radia. Pewnie niektórzy z was nawet nie wiedzą, że nim na antenie pojawił się Program Alternatywny, który przez lata wychowywał pokolenie fanów alternatywy, bywalców Open’era, Nowej Muzyki i OFF-a, to nasza nowa redakcyjna koleżanka wspólnie z Markiem prowadziła audycję Chill Out Cafe. Program doczekał się nawet dwóch składanek płytowych, na których każdy z prowadzących ogarniał swoje poletko muzyczne, diametralnie rozróżniając pojęcia muzyki relaksującej.

Wyświetl ten post na Instagramie.Spółka matki z córką powraca z filmem „Sekunda”. Matka zaprasza na pierwszą audycje w nowym radiu a córka dogaduje. Jak zawsze. No i śpiewa ktoś wyjątkowy! @newonce_radio @m_niedzwiecki1987 #radio #to #magiaPost udostępniony przez Agnieszka Szydlowska (@babaszydlo) Wrz 18, 2020 o 7:40 PDT

Niedźwiecki, który był najpopularniejszym prowadzącym Listy Przebojów Trójki (Szydłowskiej również zdarzało się zająć fotel prowadzącego w piątki między 19:05 a 22:00) w maju tego roku odszedł z Trójki na fali skandalu z cenzurą dotyczącą numeru Kazika i posądzeniami o fałszerstwo. Dwa dni po nim wypowiedzenie złożyła Szydłowska.

W najbliższy poniedziałek Agnieszka i Marek ponownie spotkają się na antenie, pierwszy raz od wielu miesięcy. To będzie wywiad o dawnym i nowym radiu, dziennikarstwie radiowym i planach na przyszłość. Ale także rozmowa dwójki kolegów, którzy obserwowali się wzajemnie przez kilkanaście lat pracy - inside, którego nie mają prawa mieć inni przepytujący.

Bądźcie czujni, bo nowa ramówka startuje już w poniedziałek, 21 września!

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.