Poznaliśmy pierwszą headlinerkę Open’era. Jest bardzo mocno!

iHeartRadio 102.7 KIIS FM Jingle Ball – SHOW
Fot. Kevin Winter/Getty Images for iHeartRadio)

Obiecała, że wróci do Polski i dotrzymała słowa. Dua Lipa pierwszą headlinerką Open’era 2024.

Wszyscy pamiętamy, co wydarzyło się półtora roku temu. Koncertu Dua Lipy został odwołany przez burzę, która nawiedziła Open’er Festival. Jestem zdruzgotana, ale mój występ [w takich warunkach] został uznany za niebezpieczny. Będziemy z powrotem tak szybko, jak to tylko możliwe – pisała wtedy brytyjsko-albańska wokalistka.

Słowa dotrzymała. Do Polski wróci już 4 lipca 2024 roku na kolejną edycję gdyńskiego festiwalu. Miejmy nadzieję, że tym razem warunki pogodowe pozwolą jej wystąpić.

Kilka tygodni temu Dua Lipa potwierdziła, że w przyszłym roku wyjdzie jej kolejny album. Jak zdradziła w rozmowie z The New York Times, od pewnego czasu eksperymentuje z nowymi brzmieniami, ale ten projekt będzie jeszcze w popowym stylu. Zajawkę usłyszeliśmy w nowym singlu Houdini, który wyszedł 10 listopada.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Najlepiej opisuje go hasło: londyński sound, warszawski vibe. W Drugim Śniadaniu regularnie miesza polskie brzmienia z tym, co dzieje się na Wyspach, dorzucając również utwory z amerykańskiej nowej szkoły. Afrowave, drill, trap - słyszymy się!