Quebonafide alert! Mamy nowy numer wraz z klipem

Zobacz również:2020 najgorszym rokiem ever? Dla tych polskich raperów, raperek i producentów jest wyjątkowo dobry
quebo111.png
Kadr z klipu "TEEN KASIA"

Quebo znowu zaskoczył słuchaczy polskiego rapu, niespodziewanie wypuszczając kawałek TEEN KASIA. Po kilku odsłuchach możemy śmiało stwierdzić, że to jeden z jego najlepszych numerów w tym roku.

Wait, czy Que właśnie powrócił z singlem zapowiadającym nowy album? Tego nie wiemy, ale biorąc pod uwagę wersy nawiązujący do Romantic Psycho (Dla moich lwów szykuję wieczerzę, RP zaspokoiło głód, a to dopiero meze) i znając jego skłonności do niezapowiadanych premier, możemy liczyć, że to początek większego projektu. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że założyciel QQ niedawno był na tripie w Kijowie wraz z między innymi Matą, Sokołem i… Michałem Wiśniewskim.

Oprócz kolejnych teorii na temat Galaktyki i czerwcowego wpisu Kukona, w którym pojawił się wers z TEEN KASI, czujni fani w nowym numerze na bicie Forxst wyłapali też dźwięk z Fortnite’a.

Track, który tytułem nawiązuje do polskiej gwiazdy porno jest już dostępny na streamingach, a przed chwilą wpadł towarzyszący mu teledysk. Sprawdźcie to, bo jest moc!

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.