Quebonafide wróci na finałowy koncert? Dużo na to wskazuje...

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
maxresdefault.jpg
Fot. YouTube: Jakub Grabowski - Moj przykry lajf (Jakub On Stage)

Na drugim, prywatnym koncie Instagramowym Quebo pojawił się enigmatyczny post.

Choć mija już rok, odkąd Kuba Grabowski oficjalnie zakończył rapową karierę, to fani dalej przypominają mu o obietnicy zagrania ostatniego koncertu. Czy Quebonafide wreszcie się z niej wywiąże?

Gdzie ten koncert?

W czerwcu 2023 roku na koncie Kuby pojawił się ciekawy tweet, w którym napisał: Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ostatni koncert jednak się odbędzie. DZIEŃ DOSŁOWNOŚCIĄ PODSZYTY. Jednak przez następne 11 miesięcy nie wrócił już do tematu. Aż do teraz…

Na prywatnym koncie @mlody_grabus raper wrzucił post, który może wskazywać na to, że plany zagrania finałowego koncertu się ziszczą. Chodzi oczywiście o występ, który zapowiadano jeszcze podczas trasy do Psycho Relations. Na plakatach reklamowych zostawiono wówczas puste miejsce na show, które miało podsumować karierę Quebo i do którego ostatecznie nigdy nie doszło.

441220563_1397250637627504_5071571054605712906_n.jpg
Fot. Screen z konta mlody_grabus (Instagram)

Przypominamy, że niedawno do internetu wyciekła instagramowa storka, na której jedna z firm zajmujących się nagłośnieniem na eventach szukała techników do pracy na koncertach innymi Dua Lipy, Dawida Podsiadło i właśnie Quebonafide. Co wywołało oczywiste poruszenie wśród słuchaczy.

Quebo odchodzi na szczycie

W maju zeszłego roku spadły na nas informacje od Quebo o zakończeniu kariery. Bez robienia rapu jest mi znacznie lepiej, wywoływało to szereg niepożądanych reakcji. To część tweeta, w którym Kuba ogłaszał koniec przygody z rapem, między innymi na rzecz skupienia się na Miss Ti, czyli marce oryginalnych produktów spożywczych rapera. Od tego czasu słyszeliśmy jedynie jego gościnne występu, między innymi u Kubana czy Gedza.

Jeśli wierzyć słowom rapera, nie doczekamy się już żadnego solowego wydania. Sam Kuba jednak pojawił się ostatnio w klipie do piosenki WRAK promującej nowy album OKI-ego.

Sprawdź także:

Industry plant? Pytamy Modelki, co mają do powiedzenia hejterom

Będzie dokument o skandalu wokół Puff Daddy'ego. Robi go... gwiazda rapu

Czy Bonus RPK na dobre wyprowadził się z ulicy?

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz