Rap Stage odwołany? Czy polscy słuchacze nie chcą słuchać rapu weteranów?

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
fot. Rap Stage (Facebook)

Druga odsłona trasy koncertowej legend polskiego rapu odwołana? Wszystko na to wskazuje...

Zebrana przez Yurkoskyego ekipa po raz drugi miała przyjechać do największych miast w Polsce. Bisz, Te-Tris, VNM oraz Włodi z Soulpetem – przedstawiani przez organizatorów jako rapowi avengersi – planowali przedstawić nie tylko swoje nowe kawałki, ale też klasyki, wspólnie z fanami budując rapowo-sentymentalną trasę koncertową. Niestety, wygląda na to, że plany uległy zmianie.

Te-Tris ogłosił właśnie, że koncert Rap Stage w Krakowie był ostatnim z trasy, reszta została niestety odwołana – relacjonował na Facebooku FollowRap. To oznaczałoby, że raperzy nie dotrą do Gdańska, Wrocławia i Poznania. Panowie dali naprawdę ogień, zajebisty event, wszystko było organizacyjnie dopięte, szkoda że się tak skończyło – dorzucił FollowRap.

Na oficjalny komentarz Yurkoskyego nadal czekamy. Do wszystkiego odniósł się za to Bonson, który od pewnego czasu regularnie wbija szpileczki w organizatora Rap Stage: Szybko poszło. Yurkoski przeproś publicznie i poproś to się zastanowię i jakoś uratujemy tą trasę – napisał, dorzucając później: Dobrze, że mnie nie wzięli bo by ta parówa Yurkoski powiedział, że to przeze mnie nikt nie przyszedł.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Najlepiej opisuje go hasło: londyński sound, warszawski vibe. W Drugim Śniadaniu regularnie miesza polskie brzmienia z tym, co dzieje się na Wyspach, dorzucając również utwory z amerykańskiej nowej szkoły. Afrowave, drill, trap - słyszymy się!