Rick Ross zdał egzamin na prawo jazdy. W końcu będzie mógł jeździć setką aut z własnej kolekcji

Zobacz również:Rick Ross i Drake nagrywają wspólny album? To w zasadzie pewne
Daz Featuring Rick Ross Vidieo Shoot in South Beach
fot. Craig Bukata/GettyImages

Relacja Rossa i motoryzacji są bardziej niż osobliwe. To tak, jakby mieć szafę pełną winyli, ale nie posiadać adaptera. Albo jeździć po świecie i cały czas siedzieć w hotelach.

Tymczasem Rozay - przypominamy, człowiek, który nawet w nazwę swojej firmy wsadził Maybacha - do tej pory nie posiadał prawa jazdy, co oczywiście nie przeszkadzało mu w robieniu sobie rekreacyjnych przejażdżek własnymi furami. Wszystkie auta znajdują się na terenie jego 400-akrowej posiadłości w Georgii. Ross ma między innymi wszystkie modele Chevroletów Bel Air drugiej generacji, które marka wypuszczała pomiędzy rokiem 1955 a 1957. Zobaczcie sami:

Do zrobienia prawka podobno nakłoniły go mama i siostra. Podobno miały już dosyć tego, że ilekroć zatrzymywała go lokalna policja, Rozay musiał strugać niewiniątko. I że wszędzie jeździł na rowerze, chociaż ma kolekcję aut za grube miliony. 7 września Rick Ross zdał w końcu egzamin, o czym pochwalił się w wywiadzie dla Today. I tak 45-letni raper ma w końcu prawo jazdy.

To niesamowite nie tylko z racji jego hobby. Jak bowiem Rozay uchował się bez dokumentów w tak zmotoryzowanym państwie jak Stany Zjednoczone? Według statystyk aż 89% Amerykanów powyżej 25. roku życia ma prawo jazdy. To w końcu kraj, w którym powstały kina samochodowe czy restauracje typu drive-in. Już w latach 30. XX wieku na dwa domostwa przypadało przeciętnie jedno auto, a Spike Lee - człowiek, który nie ma prawka - opowiadał w wywiadów, że ludzie uważają go przez to za regularnego dziwoląga.

Z drugiej strony biografia Rozaya jest tak zwariowana, że to wszystko nawet do niego pasuje. Byłoby zabawne, gdyby finalnie okazało się, że jest fatalnym kierowcą.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.