„Rojst” wraca z finałowym sezonem! Jest teaser i data premiery

Zobacz również:"Elegia dla bidoków", czyli jak Hollywood wyobraża sobie wyborców Trumpa (RECENZJA)
Rojst
Netflix

Nadchodzi nowe milenium. Stare sprawy zyskują szerszy kontekst. Przeszłość dogania bohaterów w najmniej oczekiwanym momencie, a tajemnice w lesie na Grontach domagają się rozwiązania – czytamy w opisie ostatniej części produkcji.

Odkopany szkielet kobiety z naszyjnikiem, zabójstwo w hotelu Centrum podczas urodzinowego bankietu i poszukiwanie klucza do kryminalnej zagadki w latach 60. Pojawią się nowi bohaterowie, ale nie zabraknie również tych znanych z poprzednich sezonów – Anny Jass (Magdalena Różczka), Witolda Wanycza (Andrzej Seweryn) czy Piotra Zarzyckiego (Dawid Ogrodnik). Tak zapowiada się Rojst Millenium.

Pierwszy Rojst z 2018 roku okazał się instant klasykiem, a za sprawą Rojsta ’97 z 2021 roku reżyser Jan Holoubek (m.in. Wielka woda i Doppelgänger) potwierdził, że nie było w tym przypadku. I niby fajnie, że nowa odsłona już wkrótce, ale równocześnie szkoda, że ten fan favourite spośród rodzimych produkcji ze złotej ery seriali zaraz dobiegnie końca.

Premiera Rojst Millenium na Netfliksie została zaplanowana na 28 lutego.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.