Sekcja plotkarska powraca: Kanye West spotyka się z Iriną Shayk

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
Kanye West
fot. Rich Fury/VF20/Getty Images for Vanity Fair)

Cytując klasycznego mema: Friendship with Kim Kardashian ended. Now Irina Shayk is my best friend. Wygląda na to, że Kanye West szybko otrząsnął się po rozstaniu z byłą żoną.

Niedawno Ye obchodził 44 urodziny. Bynajmniej nie w samotności. Rapera przyłapano na południu Francji, gdzie spędzał wolny czas z Iriną Shayk. Para wynajęła luksusowy, prowansalski hotel Villa La Coste, gdzie przebywała przez kilka dni w towarzystwie znajomych. Przypomnijmy, że modelka jest byłą partnerką Cristiano Ronaldo i Bradleya Coopera, z którym ma również dziecko.

Portal TMZ, który podał tę informację, potwierdził prawdziwość relacji. TMZ has confirmed they are 100% romantically together, but our sources say it's unclear how serious they are at this point. Czyli trochę wiadomo, ale bez konkretnych szczegółów.

To nie pierwszy raz, kiedy Shayk przecina się z Westem. Supermodelka wystąpiła w teledysku do Power z albumu My Beautiful Dark Twisted Fantasy. Poza tym, brała udział w sesjach dla marki rapera - Yeezy. Z kolei Ye wspominał o niej w utworze Christian Dior Denim Flow, gdzie padła linijka I wanna see Irina Shayk next to Doutzen. Po kontaktach zawodowych przyszedł czas na stricte towarzyskie. Co z tego będzie?

Alexis Phifer, Amber Rose, Melody Thornton, Chanel Iman, no i oczywiście Kim Kardashian. Galeria byłych partnerek Yeezy'ego jest imponująca. Wygląda na to, że do grona wybranek serca Westa właśnie dołączyła Irina Shayk. Co prawda Kanye nieszczęśliwy = Kanye nagrywający najlepsze rzeczy, ale patrząc na to, co przez ostatnie lata wyczyniał publicznie, trzeba mu życzyć, żeby w końcu znalazł trochę spokoju.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.