Sokół bohaterem dokumentu? Mamy pierwsze przesłanki, że taka produkcja powstanie

sokol.jpg

Film Skandal. Ewenement Molesty może okazać się kamykiem, który poruszy lawinę. W ostatnim wywiadzie o zbieraniu materiałów archiwalnych wspominał Tede, a tymczasem właśnie zabrał się za to Sokół.

- Moleście się to zdecydowanie należało i nie ma mowy o jakiejkolwiek zazdrości. Na podsumowywanie naszych poczynań być może przyjdzie jeszcze czas - na razie nigdzie się nie wybieram i wciąż tę historię tworzę - odpowiedział Wojtek, gdy pytaliśmy go, czy nie zazdrości Włodiemu i Vieniowi, że ich historia została tak pieczołowicie udokumentowana.

Miało to miejsce akurat przy okazji wywiadu zorganizowanego z okazji dwudziestolecia Masz i pomyśl WWO. Rocznic sprzyjających celebracji dorobku Sokoła jest jednak znacznie więcej. W niedzielę minęło przecież piętnaście lat odkąd światło dzienne ujrzało Witam was w rzeczywistości.

Niezależnie od kolejnych ruchów planowanych przez warszawskiego rapera - trudno wyobrazić sobie lepszy moment na efektowne podsumowanie jego dotychczasowej kariery. Dlatego liczymy, że właśnie idea większego projektu filmowego stoi za prośbą o udostępnianie archiwalnych materiałów video z koncertów m.in. Zip Składu czy WWO.

Sama historia odnalezionego nagrania, na którego kanwie powstał utwór Każdy dzień daje podstawy, żeby w takim biopicu widzieć potencjalny blockbuster...

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.