Sprandi ceni sobie wygodę i sportowy look. Oto ich najnowsza kolekcja

Zobacz również:Osiedlowa ikona lat 90. w salonach CCC. Pamiętacie markę Sprandi?
sprandi.jpg

Przyszła wiosna, za oknem coraz przyjemniejsza pogoda, co stanowi doskonały pretekst do długich spacerów i wzmożonej aktywności fizycznej.

A jak wiadomo, zarówno w przypadku biegania, spędzania czasu w domu czy przesiadywania w biurze - najważniejsza jest wygoda. I właśnie tę filozofię wyznaje marka Sprandi, która w swojej najnowszej, wiosennej kolekcji stawia na minimalizm, delikatną kolorystykę i komfort.

Sprandi
fot. materiały prasowe/Sprandi

Sprandi
fot. materiały prasowe/Sprandi

Polski brand zaprezentował właśnie serię ubrań wykonanych z wysokiej jakości bawełnianych materiałów, które nie zawierają żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji. Za naprawdę przyzwoitą cenę możecie dostać bluzy, spodnie i T-shirty nie odbiegające designem od tego, co oferują niektóre zagraniczne marki. I to wszystko bez wychodzenia z domu, bo cała kolekcja dostępna będzie za pośrednictwem sklepu online. Oszczędność czasu i pieniędzy? Nam się podoba.

Sprandi stawia na casualowe podejście i prezentuje kolekcję, w której odnajdą się zarówno kobiety, mężczyźni, jak i dzieci. W kwestii kolorystycznej jest w czym wybierać: od oliwkowej zieleni poprzez szary melange i bananową żółć na zgaszonym różu kończąc.

Sprandi
fot. materiały prasowe/Sprandi

Sprandi
fot. materiały prasowe/Sprandi

Najnowsza kolekcja to zatem pochwała dla komfortu, designerskiej ponadczasowości z elementami vintage i spokojnych, kojących oczy barw. Produkty Sprandi znajdziecie pod tym linkiem oraz w aplikacji CCC

Tekst powstał we współpracy z marką Sprandi.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.