Steez zapowiedział w swojej audycji nowy, tajemniczy projekt

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3M-u
IMG_9357.JPG

Swój projekt. I dla fanów PRO8L3M-u, czy szerzej - polskiego rapu, to już powinna być elektryzująca informacja.

Za chwilę miną dwa lata, odkąd Audiencja pojawiła się po raz pierwszy na antenie newonce.radio. I przez cały ten czas to jedna z najchętniej słuchanych audycji na antenie, między innymi dlatego, że Steez lubi w niej zaskakiwać. Takim właśnie zaskoczeniem był początek ostatniego odcinka, gdzie zupełnie od niechcenia zapowiedział dość ciekawy projekt.

Wygląda na to, że możemy spodziewać się zbioru niepublikowanych dotąd beatów autorstwa Steeza, swoistego The Lost Tapes. To patent, na który przed Steezem zdecydowało się już paru artystów, na przykład Nas (rok 2002, album The Lost Tapes). I dobrze, bo po co beaty mają leżeć w czeluściach dysku. Nie wiemy jeszcze niczego o tym, w jakiej formie zostaną wydane (fizyk? cyfra?), kiedy premiera, ile nagrań... No, nie wiemy niczego. Mamy nadzieję, że w kolejnej Audiencji Steez zdradzi więcej szczegółów.

To zresztą dla niego dość pracowity okres. Cały czas czekamy na premierę Block Party Mixtape hosted by PRO8L3M, który ukaże się 26 lutego 2021. A przecież już w lipcu Steez mocno wygadał się na antenie a propos tego, czego możemy spodziewać się niebawem. Wypatrujcie kolejnych Audiencji na antenie newonce.radio - Steez gra dla was w każdy wtorek między godziną 18 a 20. Partnerem audycji jest marka Porsche.

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.