Taco Hemingway przejmuje OLiS! Żaden raper nie dokonał jeszcze tego, co on w nowym zestawieniu

Zobacz również:Hugh Grant, Taco Hemingway i Adele na jednej scenie. Wakacyjny Kick Off łączy angielską muzykę i tamtejszy futbol (PODCAST)
Taco.jpg

Zobacz, że OLiS dawno wygląda jak pod blokiem trzepak. To znaczy tyle, że same ziomki na tym OLiS siedzą - odnotowywał Taco w #hot16challenge2. Żeby jednak ta metafora stała się ciałem, Filip musiałby się sklonować. W najnowszym zestawieniu polskiej listy bestsellerów zmieściło się aż siedem jego wydawnictw.

Tego jeszcze nie grali. Wiosną bieżącego roku ekscytację wzbudził fakt, że Peja wprowadził sześć tytułów do pięćdziesiątki najlepiej sprzedających się albumów w naszym kraju. Tymczasem w opublikowanym dzisiaj podsumowaniu - autorowi Jarmarku i Europy udało się poprawić ten wynik o jedną pozycję.

Zamieszanie związane z podwójną premierą znalazło odbicie w całkowitym zdominowaniu OLiS-u przez Taco. Jarmark wylądował na samym szczycie, a zaraz za nim plasuje się Europa, co jest dość oczywiste, ale mamy tu także Marmur, Pocztówkę z WWA, Lato '19, Szprycer, Wosk i Café Belga.

Filip Tadeusz Szcześniak odpowiedział w ten sposób bezpardonowo na historyczne osiągnięcie swojego kumpla od Romantic Psycho, któremu w połowie kwietnia udało się zająć całe podium. Wydaje się, że dla tej dwójki limitem faktycznie jest Billboard.

A jak my odnaleźliśmy się na Jarmarku? Redakcyjny redakcyjny dwugłos jest dostępny tutaj. W tym miejscu przeczytacie z kolei, co myślimy o Europie.

olis.onyx.pllistyindex.asplang.png

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.