TIDAL rusza z akcją wspierającą młodych artystów. Zaczęli w USA, drugim krajem... Polska!

dominika plonka.jpg
fot. TIDAL

Dominika Płonka, Asster, Afekty i Kajetan Wolas – ta czwórka dostała się pod skrzydła TIDAL Rising.

W Stanach ten program pomógł w karierze m.in. 21 Savage'owi, Megan Thee Stallion i Chloe x Halle. Teraz TIDAL Rising jest obecny w Polsce. Jesteśmy drugim po Stanach krajem na świecie, w którym odbywa się akcja, więc jest się z czego cieszyć.

Projekt TIDAL RISING wykracza poza tradycyjne wsparcie muzyków. Tu bardziej chodzi o wzmocnienie ich pozycji ekonomicznej, dzięki czemu będą mogli spokojniej budować swoje kariery. Absolwenci TIDAL Rising będą mogli dzięki niemu otrzymywać wsparcie finansowe i marketingowe, brać udział w warsztatach edukacyjnych, webinarach i szkoleniach, być lepiej pozycjonowanym na playlistach i współtworzyć wideodokumenty z własnym udziałem. Czyli jak najdalej od klasycznej sytuacji, w którym to początkujący artysta ma na głowie absolutnie wszystko do ogarnięcia.

1300x560.png
fot. TIDAL

Polskimi bohaterami akcji TIDAL Rising są: nadzieja krajowego rnb, Dominika Płonka, Kajetan Wolas – człowiek, którego akustyczne covery zrobiły spory hałas na TikToku, indiefolkowy duet Afekty i znany wam choćby z anteny newonce.radio Asster.

A jeśli jesteście młodymi i jeszcze nie do końca odkrytymi artystami i chcecie dołączyć do TIDAL Rising – sprawdźcie adres tidal.com/forartists.

tekst powstał przy współpracy partnerskiej z TIDAL

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Komentarze 0