To nie żart - premier Polski będzie nową postacią w grze Tekken 7!

polska-premier-tekken-7-ciri.jpg

Wiosną na rodzimej scenie politycznej pojawi się bohaterka, która będzie walczyć o dobro obywateli Polski… Na razie jedynie w grze, ale zawsze cieszy.

Bandai Namco Entertainment zrobiło prezent polskim gamerom. W nadchodzącej odsłonie gry będziemy mogli zagrać Polką. Dokładniej będzie to szefowa rządu, która w wolnym czasie bierze udział w turnieju sztuk walki, bo czemu nie?

Jak podaje producent gry, Katsuhiro Harada, przedsiębiorstwo wpadło na ten pomysł ze względu na to, że kobiety w Polsce kilkukrotnie obejmowały stanowisko premiera. Innym powodem może być to, że ta seria gier jest w naszym kraju niezwykle popularna. Twórcy Tekkena podkreślają jednak, że nowa postać nie będzie oparta na żadnej z dotychczasowych prezesek Rady Ministrów.

Jak na razie o samej postaci wiadomo niewiele - kobieta pojawia się w zapowiedzi osiemnastego DLC do popularnej bijatyki, gdzie wysiadając z samochodu mówi, że musi wygrać w imię wszystkich Polaków. Ale… polityczka ma siwe włosy i bliznę na twarzy, przez co łudząco przypomina Ciri z Wiedźmina.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.