Travis Scott zrobi album z innym artystą? „To byłoby coś pięknego”!

Zobacz również:Travis Scott przygotowuje album z Kid Cudim? Na pewno nagrał numer do nowego filmu Nolana
Travis Scott
Rich Storry/Getty Images

Już w przyszłym tygodniu Travis Scott zawita do Polski na trasie Circus Maximus World Tour promującej płytę Utopia, a tymczasem rozgorzały spekulacje, czy czasem realny nie jest bardzo ekscytujący collab album z jego udziałem.

Wszystko za sprawą wywiadu Don Tolivera w GQ. You can just about expect possibly anything from us. I can't sit here and be like, „Oh, we're doing the album next year”. But I mean, I can just say this: me and Travis, it'd be a beautiful thing. And it doesn't look too far away on the horizon. So, we'll see – powiedział w rozmowie z Frazierem Tharpem artysta, który dopiero co wydał Hardstone Psycho i zameldował się z tym materiałem na trzecim miejscu Billboardu.

W telegraficznym skrócie: wszystko jest możliwe, jeśli chodzi o taki duet; nikt nie poda konkretnej daty, ale perspektywa jest całkiem realna i byłoby to coś pięknego.

W tym miejscu warto odnotować, że Hardstone Psycho ukazało się nakładem labelu Cactus Jack, a Travis pojawia się gościnnie w utworach Ice Age oraz Inside. Nie jest to pierwsza (ani druga, ani trzecia) sytuacja, w której obaj artyści przecinają się na trackach. Nic dziwnego, bo są wieloletnimi przyjaciółmi.

Patrząc na historię ich wspólnych nagrań, taki longplay to naprawdę mogłoby być coś!

Zobacz także:

„Utopia” Travisa Scotta: najlepszy album Kanyego Westa od dekady (DWUGŁOS)

Z „Astroworldu” do „Utopii”. Droga, którą Travis Scott pokonał od ostatniego albumu

To nie jest hip-hop. Travis Scott jest najodważniejszą gwiazdą popu

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.