Trill Pem zaczepia Matę. „Z tobą coś się złego dzieje”

Zobacz również:Streaming w służbie rapu – jak dzięki internetowi raperzy trzymali kontakt z fanami podczas pandemii
395373761_303403269216068_3043058600928419902_n.jpg
Fot. @bjoern_gulden (Instagram)

Nie chodzi o muzykę a ubiór. Trill Pemowi nie spodobała się… stylówka Maty.

Raczej nie ma co się nastawiać na rapowy beef, choć w przeszłości byliśmy już świadkami konfliktów wywołanych przez styl ubioru. Tym razem nie ma jednak mowy o nienawiści, chodzi raczej o zwykłą uszczypliwość. Mając tyle pieniędzy, mając tyle deali za sobą, podpisując nowy deal z Adidasem. Wyglądasz tak. To wiedz, że z tobą coś się złego dzieje – śmiał się na Instagramie Trill Pem, komentując wygląd Maty podczas spotkania z globalnym prezesem adidas, Bjornem Guldenem.

Śląski raper dodał, że chętnie pomoże Macie przy dobieraniu outfitu: No disrespect, ale zadzwoń do mnie, jak chcesz dobrze wyglądać. Za połowę tego hajsu z Adidasa, naprawdę będziesz wyglądać reprezentatywnie.

Dorzucił też, że takie akcje mogą źle wpłynąć na wizerunek polskich artystów na globalnym rynku: Myślę sobie, czemu mamy tak ciężko, żeby wyjść za granicę Polski, złapać jakieś lepsze featy, pokazać się lepiej w Europie i na świecie. Skumałem…

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Najlepiej opisuje go hasło: londyński sound, warszawski vibe. W Drugim Śniadaniu regularnie miesza polskie brzmienia z tym, co dzieje się na Wyspach, dorzucając również utwory z amerykańskiej nowej szkoły. Afrowave, drill, trap - słyszymy się!