Audycja DRE$$CODE przeszła z naszej anteny na Twitcha. Dzisiejszym gościem będzie Waima!

Zobacz również:Kogo Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski powinni zaprosić do nowych odcinków ich programu w newonce.radio?
fot. @bialoowas-13.JPG
fot. @bialoowas

Pewnie sami się nie spodziewali takiego rozwoju spraw. Ale tak wyglądają nowe media – sytuacja, w której popularni prezenterzy radiowi przechodzą na Twitcha nie będzie wkrótce rzadkością.

I bardzo spoko, że jednymi z pionierów w tym temacie są u nas Bagi oraz Maciek i Ubrania. Czyli goście, którzy ogarniają DRE$$CODE.

Kojarzycie ich z opowiadaniem o sneakersach, streetstyle'u, generalnie o wszystkim, co związane z szeroko pojętym streetwearem. Przekrój gości był u nich zawsze duży – od Internaziomali po... Huberta Urbańskiego. O prowadzeniu własnych firm odzieżowych, o rozkręcaniu kariery na TikToku, o umiejętnym szukaniu ciuchów w second handach... Ich rozmowy wychodzą od streetstyle'u, ale absolutnie się na nim nie kończą.

Teraz antenę newonce.radio zamienili na stream na Twitchu, a telefony od słuchaczy – na czat, który co tydzień płonie od pytań i komentarzy oglądających ich stream. Dlaczego? Bo społeczność oczekuje ciągłej interakcji i wpływu na decyzje. Twitch był więc naturalnym wyborem kontynuacji DRE$$CODE’u. Drugi sezon programu Maćka i Bagiego to szansa, by audycje radiowe nabrały zupełnie nowego wymiaru. A chłopaki czują ten kanał jak mało kto i mają fanbase, który za każdym razem angażuje się w ich streamy.

fot. @bialoowas-5.JPG
fot. @bialoowas

Ich pierwszym gościem na Twitchu był Franio, czyli Franciszek Rusiecki. Jeden z najpopularniejszych streamerów w Polsce opowiedział o tym, dlaczego streamy IRL cieszą się taką popularnością. Następnie niuansowe studio odwiedził DummyBeatz, producent mieszkający w Stanach Zjednoczonych i tworzący dla m.in. Young Dolpha czy Jackboya.

fot. @bialoowas-16.JPG
fot. @bialoowas

Last but not least: Anna Tobota, tiktokerka i influencerka, która przedstawiła kulisy pracy w sieci i budowania swojego wizerunku w social mediach.

fot. @bialoowas-2.JPG
fot. @bialoowas

A kolejnym gościem będzie Waima, hypeman Żabsona, który opowie o rozkręcaniu kariery na rapowej scenie w młodym wieku. Kawałki Sam albo Nie mam czasu na wakacje zna każdy, kto poświęca na TikToka przynajmniej pięć minut dziennie. To ewidentnie jest jego moment. I to ewidentnie jest też moment, w którym warto z nim pogadać. Zróbcie to na Twitchu.

fot. @bialoowas-10.JPG
fot. @bialoowas

Co pozostaje niezmienne, to partner programu, którym nadal jest New Balance. A w każdym odcinku Maciek i Bagi opowiadają o innym modelu marki.

Streamy DRE$$CODE’u możecie oglądać co wtorek od godziny 20:00.

Artykuł powstał we współpracy z New Balance

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Najmłodsza z niuansowej ekipy. Związana z redakcją newonce.net od 2019 roku. W przerwach od scrollowania TikToka i binge-watchingu najnowszych premier serialowych pisze o zagranicznym i polskim rapie, zjawiskach internetowych oraz modzie.
Komentarze 0