Young Leosia, Tycjana, Niko P i inni. Mamy listę DJ-ów, którzy zagrają na newonce.camp!

Zobacz również:Jesteśmy na newonce.camp, siedzimy przed domkami i piszemy wam, jak jest
DJ 1500 X 1000.jpg

Pamiętacie o tym, że za nieco ponad miesiąc widzimy się na drugiej edycji niuansowego obozu? Odsłaniamy kolejne karty newonce.camp.

Już jakiś czas temu poznaliśmy pierwszych artystów, którzy przejmą campową scenę. Pierwszym ogłoszonym headlinerem była supergrupa OIO, która 2 września pojawi się w Wiatrakach na Mazurach. Dzień wcześniej na newonce.camp wystąpi Kaz Bałagane. To na ten moment tyle, jeżeli chodzi o koncerty, ale spodziewajcie się kolejnych ogłoszeń muzycznych. Trzeciego artystę podamy już wkrótce!

Skoro już wiemy, kto zagra na niuansowej scenie - czas na listę DJ-ów. Postawiliśmy zarówno na członków niuansowej ekipy, jak i doskonale znanych wam graczy, którzy często stoją za deckami newonce.baru. Imprezowy line-up wygląda następująco:

31 sierpnia: Felipe, Noz

1 września: Niko P, Bubblegun

2 września: Young Leosia, Tycjana

3 września: Kotojeleń, Borucci, Zeppy Zep

Druga edycja newonce.camp odbędzie się w dniach 31 sierpnia - 4 września. Będzie to wyjazd pod hasłem Lato Miłości - w wyjątkowym miejscu na Mazurach - gdzie stworzymy spot pełen stref relaksu, dobrej muzyki, sportowej aktywności oraz duchowych i artystycznych przeżyć. Bilety znajdziecie tutaj, a my niedługo wracamy z kolejnymi ogłoszeniami dotyczącymi atrakcji, warsztatów i gier. Stay tuned!

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.