Z okazji Walentynek Durex przygotował zestaw pikantnych kart. Można grać TYLKO we dwoje...

durex cover.jpg

Podczas pierwszego lockdownu wielu namawiało, żeby zostać w domu - z wiadomego powodu. Teraz, z okazji Walentynek, Durex rekomenduje - #ZOSTAŃCIEWŁÓŻKU. I spędźcie ten czas wartościowo - oczywiście z drugą osobą.

Niezależnie od tego, gdzie z tej okazji zabierzecie swoją drugą połowę, to i tak bardzo często walentynkowa podróż kończy się w okolicach sypialni. I teraz chwila refleksji. Tak jak ryba psuje się od głowy, tak często kłopoty w związku zaczynają się od łóżka, czyli miejsca, które powinno kojarzyć się z tymi najprzyjemniejszymi chwilami. Dlaczego? Bo, jak nawijał na swoim debiucie Fisz, nie rozmawiamy ze sobą, nie rozmawiamy wcale, każdy z nas kryje gdzieś w głębi smutki i żale. Dlatego razem z marką Durex chcemy z okazji Walentynek zachęcić was do tego, żebyście... byli głośni. Kampania Zostańcie w łóżku i odkryjcie rozkosz dopasowania kontynuuje zeszłoroczną akcję Głośni w łóżku, ale nie chodzi o to, żeby na siebie wrzeszczeć, a o pogadanie o tym, co czujecie, czego pragniecie i co druga osoba może dla was zrobić, żeby było jeszcze lepiej. Albo wy dla niej.

foto1.jpg

W talii są dwa rodzaje kart: niebieskie i różowe. Gramy też w dwie osoby: ty i twoja druga połowa. I zadajecie sobie wzajemnie pytania z kart: najpierw niebieskie, na rozgrzewkę, bardziej lajtowe, a później różowe, te pikantniejsze.

Przykłady? Nie zdradzając wszystkich szczegółów, bo przecież nie będziemy psuć wam zabawy, ale wśród tzw. delikatniejszych / wprowadzających znajdują się takie zagadnienia, jak: co podoba ci się we mnie najbardziej? albo gdzie mam cię teraz dotknąć? A wśród mocniejszych? Czy lubisz delikatne gryzienie uszu lub szyi? A może jest jakaś inna część ciała, w którą mogę Cię lekko ugryźć? Co sądzisz o szybkich numerkach? Czy lubisz kochać się ze mną szybko i mocno? Trudność odpowiedzi niższa niż na maturze, a przy tym o ile przyjemniej!

foto2.jpg

Kampania Durexa ma pokazać, że warto rozmawiać o swoich potrzebach z partnerem. Durex ma dla was karty, a my przygotowaliśmy cztery podcasty, w których cztery wyjątkowe pary dzielą się z nami tym, czym jest dla nich zaufanie, bliskość, doświadczenie i emocje i jak wpływają na ich relacje intymne. Odpowiadają też na kilka pytań z kart na antenie! Słuchajcie podcastów na naszej stronie, włączcie też newonce.radio w niedzielę, 14 lutego, bo wszystkie programy będą miały wtedy swoje walentynkowe edycje. Dla osób pragnących z okazji tegorocznego święta zakochanych poznać potrzeby drugiej połówki, a także powiedzieć o tym, czego same pragną, Durex przygotował coś specjalnego. W oficjalnym sklepie Durex w Strefie Marek Allegro dostępna jest wirtualna wersja gry karcianej dla par niezależnie od stażu związku, wieku, czy orientacji seksualnej, a także promocja - zniżki do 50% na produkty marki.

tekst powstał przy współpracy z marką Durex

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.