„Zdumiewająca historia Henry'ego Sugara”: nowy Wes Anderson wkrótce na Netfliksie!

Zobacz również:Adam Sandler, Kevin Garnett, The Weeknd i... świetne recenzje. Na ten netflixowy film czekamy jak źli
Wes Anderson
Netflix

Widzieliście Asteroid City? Niedługo do obejrzenia będzie kolejny film reżysera i scenarzysty z siedmioma nominacjami do Oscara na koncie.

Do „Asteroid City” Wes Anderson zaangażował pół Hollywood. Po co? Nie wiadomo – pisał u nas Jacek Sobczyński. I nie był odosobniony w tej opinii. Pozostaje mieć nadzieję, że lepiej będzie z The Wonderful Story of Henry Sugar.

Wes Anderson

Zdumiewająca historia Henry’ego Sugara będzie miała premierę 1 września na festiwalu w Wenecji, a już 27 września pojawi się na Netfliksie. Film stanowi 39-minutową ekranizację opowiadań Roalda Dahla. Mamy tu nie tylko świadectwa jego czarnego humoru i fantazji („Łabędź” i „O chłopcu, który rozmawiał ze zwierzętami”), ale także fascynującą opowieść o początkach jego pisarstwa, pierwszy z powstałych utworów „Bułka z masłem”, jak również uroczo zaskakującą opowieść o młodym, bogatym próżniaku, który nabywa niezwykłą umiejętność. Czytając je, stwierdzicie, że ludzie są o wiele dziwniejsi, niż można by podejrzewać – można przeczytać w opisie książki.

Na ekranie zobaczymy m.in. Benedicta Cumberbatcha i Ralpha Fiennesa.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.