Gutek Film - instrukcja

1. JAK OGLĄDAĆ?

Aby korzystać z usługi wymagane jest łącze internetowe o prędkości minimum 2 Mbps (ale zalecamy korzystanie z łącza powyżej 10 Mbps) oraz urządzenie umożliwiające odtwarzanie wideo i dźwięku.

Każdy kod można wykorzystać tylko raz, jednak umożliwia on wielokrotne przerywanie i uruchamianie filmu przez określony czas od pierwszego uruchomienia. Czas na obejrzenie filmu zaczyna upływać od momentu kliknięcia w ikonkę odtwarzania. Samo wpisanie kodu nie rozpoczyna upływania czasu na obejrzenie filmu. Kod będzie ważny także na innym urządzeniu, jeśli w trakcie seansu zechcesz je zmienić, jednak niemożliwe jest odtwarzanie na dwóch urządzeniach jednocześnie.

1.1 KOMPUTER/TELEFON/TABLET

Użyj wybranej przeglądarki. Wejdź na adres player.gutekfilm.pl, wpisz i zatwierdź kod. Lista obsługiwanych przeglądarek: Chrome, Safari od wersji 13, Firefox, Microsoft Edge.

1.2 SMART TV

Użyj przeglądarki w TV. Wejdź na adres player.gutekfilm.pl, wpisz i zatwierdź kod. Aplikacja na smart TV nie jest dostępna. Nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu przy korzystaniu z przeglądarek w telewizorach typu smart, zalecamy korzystanie z Chromecast.

1.3 CHROMECAST/AIRPLAY/AMAZON FIRE

Możesz odtwarzać film korzystając z Chromecast. Zalecamy korzystanie z Chrome. Nie gwarantujemy jeszcze poprawnego działania serwisu na urządzeniach Airplay i Amazon Fire.

1.4 KONSOLA

Użyj przeglądarki internetowej w konsoli. Aplikacja na konsole nie jest dostępna. Nie gwarantujemy poprawnego działania serwisu w przeglądarkach na konsolach.

2. OGRANICZENIA TERYTORIALNE I WERSJE JĘZYKOWE

Usługa dostępna jest jedynie na terenie Polski. Żeby odtwarzać film, musisz mieć polski adres IP. Możesz włączyć lub wyłączyć napisy, klikając w ikonę trzech kropek, znajdującą się po prawej stronie od suwaka regulacji głośności. Wyświetli się lista dostępnych wersji językowych.

3. JAKOŚĆ OBRAZU

Materiały dostępne są w jakości full HD. Jakość obrazu zależy od prędkości łącza internetowego i parametrów sprzętu do odtwarzania. Nie ma możliwości ręcznego wyboru jakości materiału.

4. DŹWIĘK

Dźwięk w filmach jest w wersji stereo. Serwis nie daje jeszcze możliwości odtwarzania dźwięku 5.1.

5. NAPISY

Napisy można włączyć i wyłączyć, klikając w ikonę trzech kropek, znajdującą się po prawej stronie od suwaka regulacji głośności. Wyświetli się lista dostępnych wersji językowych. Nie ma możliwości regulacji rozmiaru napisów.

Masz inne pytanie? Napisz na player@gutekfilm.pl.