Błażej Król

Błażej Król

Obserwuj mnie:
TreściAudycje

Treści

Król Kempa - Zawinione przyjemności: zawstydzające piosenki cz. 2

W sumie nie trudno było przewidzieć, że tak to się skończy. Błażej Król przywdział czapeczkę (choć na żywo widział to tylko Michał Kempa) i zamienił się w polską wersję Freda Dursta, by razem ze swoim współprowadzącym drugi raz sięgnąć po listę zawstydzających piosenek, do których mamy, albo raczej oni mają, słabość. Blink182, podlaskie pogo, Edyta Górniak i Janusz Laskowski x 2Pac. Król Kempa wracają po wakacjach.

1 godz. 1 min
Król Kempa - Zawinione przyjemności: zawstydzające piosenki

Piosenki, które kochają, ale do których lepiej się nie przyznawać, czyli mix podniecenia i wielkiego strachu. Selekcja, jakiej newonce.radio nigdy wcześniej nie przeżyło i mamy nadzieję więcej nie przeżyje. Zdradzać tytułów nie będziemy, bo chcemy żebyście posłuchali, choćby dla samych argumentów przytaczanych przez chłopaków. W pewnym momencie Kempa pyta, czy kojarzycie moment, w którym discopolo się popsuło? A kiedyś działało?

56 min
Król Kempa - Zawionione Przyjemności: Wpadki

Królpol i Kempex czy Królex i Kempol? Krajowy towar, krajowe rzeczy. W tym sporo tzw. sympatycznych wpadek, które zdarzyły się publicznie i to publicznym postaciom, czyli klasyki internetu. Conrado Moreno nieświadomy mocy skutera, dźgnięta Rogalska, pomylony Cugowski i inni.

43 min
Król Kempa - Zawinione Przyjemności: Odklejeni celebryci

To, że czegoś nie rozumiemy, nie znaczy, że nie istnieje, mówi jedna z półanonimowych (bo RODO) bohaterek podcastu Błażeja Króla i Michała Kempy. Wygląda na to, że to właśnie oni bardzo nie rozumieją, ale mają sporo do powiedzenia na temat maseczek, świata, wszechświata, kosmosu, piekła i nieba. Viola K, Konrad N, Edyta G.,Ivan K, prześwietleni przez autorów podcastu, okazują się być pod wpływem "Dwunastej planety". Czym ona jest i jak bardzo odkleiła cześć polskich celebrytów? KRÓL KEMPA zapraszają.

41 min
Król Kempa - Zawinione Przyjemności: Reality Show

Michał Kempa jest chyba jedynym człowiekiem, który z własnej woli chodził na filmy Jerzego Gruzy z bohaterami Big Brothera. A to naprowadza nas już na temat tego podcastu Króla i Kempy - reality shows! Zatem "wiksa, gaz, mielonka" i lecimy z subiektywnym rankingiem polskich domów/hoteli/wysp/barów, w których ludzie zamknęli się na własną prośbę i ku uciesze obu prowadzących. Od Jestem Jak jestem, przez Warsaw Shore po Hotel Paradise.

41 min
Król Kempa - Zawinione Przyjemności

"Każda zawiniona przyjemność polega na tym, że czujesz, że nie powinno się tego robić, a jednak coś Cię do tego ciągnie", zwięźle tłumaczy pomysł na wspólny podcast Michał Kempa, a Błażej Król odpowiada - "Zmarnowany czas". I nie ma usprawiedliwień. W tym pilotażowym odcinku KRÓL KEMPA przedstawiają pomysły na kilka zawinionych przyjemności, które wypełnią kolejne epizody ich spotkań, bez marnowania czasu.

53 min
newonce.radio - Wciśnij play

newonce.radio

Wciśnij play