Bracia Kacperczyk

Bracia Kacperczyk

Bracia Kacperczyk to niezmiennie samowystarczalny duet - za warstwę liryczną utworów odpowiada Maciek, podczas gdy Paweł zajmuje się ich produkcją i to właśnie fakt, że wspierają się na każdym kroku, czyni owoc ich współpracy wyjątkowym. W (nie)terapeutycznej audycji Brejdaki porozmawiają ze znanymi rodzeństwami o tym, dlaczego lepiej mieć rodzeństwo niż nie.
TreściAudycje

Treści

Brejdaki - 4 for U. Frank Leen i jego młodszy brat

W rozmowie braci Kacperczyk z Frank Leenem i jego młodszym bratem Filipem, braterskie relacje odmieniamy przez wszystkie przypadki.

1 godz. 13 min
Brejdaki - Bracia Kaminscy x Bracia Kacperczyk

Kim jest młodszy brat Ralpha, Wiktor, i jaką ważną rolę ogrywa na co dzień w karierze brata. Dlaczego w pracy postanowili zrezygnować z braterskiej relacji?

54 min
Brejdaki - Brejdaki czyli Maciek i Paweł Kacperczyk

Braterska rozmowa Maćka z Pawłem i Pawła z Maćkiem.

1 godz. 5 min
Brejdaki - Brejdaki x Sistars

O rywalizacji nie tylko w rodzeństwie, ale też w branży muzycznej i na scenie. Jak zaczynały? Kto sprawiał więcej problemów rodzicom?

1 godz. 17 min
Brejdaki - Brejdaki x Szczyle

Były siostry, byli bracia, czas na brata i siostrę. Szczyl opowiedział jak wygląda jego relacja z rok młodszą siostrą Emilką.

1 godz. 11 min
Brejdaki - Brejdaki x Holaki

Brejdaki x Holaki, czyli o relacjach (mocno) z Kacperczykami rozmawiają bracia Holak i tata Holak

1 godz. 4 min
Brejdaki - Brejdaczki Pośnik

Z pierwszą wizytą do Braci Kacperczyk wpadły brejdaczki Pośnik. Julia związana z muzyką i wirtualnym światem social mediów oraz Natalia - analogowa reżyserka.

56 min
Brejdaki - Bracia to jedyne co wiem

(Nie)terapeutyczna rozmowa pomiędzy Maćkiem i Pawłem Kacperczyk w pierwszej audycji Brejdaki. Opowiedzieli, za co są sobie wdzięczni i jak kształtowała się ich relacja na przestrzeni lat. Czy są mo...

57 min