Łukasz Stasiak

Łukasz Stasiak

Łukasz Stasiak, raper, host, manager. Sercem z newonce from day one, ale w strukturach organizacji pojawił się na początku 2021. Na co dzień kieruje działem Project Managementu newonce.media, a okazjonalnie pojawia się również na antenie newonce.radio. Ojciec 9-latki, który zaprasza innych ojców do rozmowy na temat tacierzyństwa w audycji “Mój stary jest fanatykiem hip-hopu”.
Obserwuj mnie:
TreściAudycje

Treści

Mój stary jest fanatykiem hip-hopu  - Mój stary jest fanatykiem hip-hopu. Vito Bambino

Łukasza Stasiaka w tym epizodzie odwiedził Mateusz Dopieralski, czyli Vito Bambino. Jak sam przyznaje – niezły ojciec, ale fatalny harcerz.

1 godz. 4 min
Mój stary jest fanatykiem hip-hopu  - Mój stary jest fanatykiem hip-hopu. Emil Blef

Jak Emil Blef definiuje ojcostwo i czy ta wizja się zweryfikowała? Czy mama i tata mają inne role w wychowaniu? Jak w czasach presji i wyścigu podejmować dobre dla dzieci decyzje?

49 min
Mój stary jest fanatykiem hip-hopu  - Mój stary jest fanatykiem hip-hopu. Onar

Stasiak w rozmowie z Onarem potwierdził, że nie jest to zdecydowanie temat na 60 minut, ale mimo wszystko w tym czasie może paść wiele ważnych słów.

57 min
Mój stary jest fanatykiem hip-hopu  - Mój stary jest fanatykiem hip-hopu. Pezet

Stasiak i Pezet porozmawiali jak ojciec z ojcem. Nie twierdzą, że są ekspertami, ale na pewno są praktykami i w tym tonie przebiegła ta słodko-gorzka rozmowa.

58 min