Marta Palińska

Marta Palińska

W dużym skrócie - aktywistka klimatyczna. Zajmuje się komunikacją w Greenpeace Polska. Zamiast myśleć o tym, co możliwe, woli działać na rzecz tego, co konieczne. W newonce.radio rozmawia o tym, co przyniesie jutro. Na autorski podcast JUTRO zaprasza razem z Wiktorią Jędroszkowiak.
TreściAudycje

Treści

JUTRO  - Można zwariować i można o tym rozmawiać. Cleo Ćwiek

W finałowym epizodzie sezonu - Cleo Ćwiek, czyli ½ podcastowego duetu „Można zwariować”, założycielka fundacji, twórczyni aplikacji, modelka, a poza tym osoba z doświadczeniem zaburzeń psychicznych.

55 min
JUTRO  - Tokenizacja osób trans. Anu Czerwiński

Co sprawiło, że serial “Kontrola”, który początkowo został stworzony bez budżetowo, przez studentów Warszawskiej Szkoły Filmowej, stał się kamieniem milowym w świecie polskiego filmu?

54 min
JUTRO  - Franek Sterczewski. Make zbiorkom great again

Jaka będzie przyszłość podróżowania? Dlaczego należy #makezbiorkomgreatagain? O jutrze z hyperloopem, latającymi samochodami oraz wakacjami pod Warszawą.

57 min
JUTRO  - Wymarzony system migracyjny. Natalia Panchenko

Świat bez granic, bez wojen i z wolnym wyborem - takie JUTRO wyobraża sobie Natalia Panchenko, ukraińska aktywistka, która od lat mieszka w Polsce.

57 min
JUTRO  - Aborcyjny dream. Natalia Broniarczyk

W premierowym epizodzie JUTRA Marta Palińska, Wiktoria Jędroszkowiak i Natalia Broniarczk o tym, że aborcja powinna być dostępna dla każdego. O nierówności płac i feminizmie.

52 min