Phunk'ill

Phunk'ill

.
Obserwuj mnie:
TreściAudycje

Treści

Święty Bass - Gdzie by nie byli, zawsze szczerze grają

Święty Bass po raz ostatni, ale zobaczymy, co będzie w przyszłości. Miły ATZ z płytą, a Phunk’ill z propozycją, żeby zakochać się na wiosnę. Jakieś ciekawostki na temat płyty? Proszę bardzo, Miły. ...

1 godz. 35 min
Święty Bass - Grime, rap, jazz i wszystko pomiędzy. Marceli Bober & Miro Wuja HG

Do Miłego ATZ dołączyli jego najlepsi ziomale, Marceli Bober i Miro Wuja HGZ, żeby zabrać was na podróż do undergroundowej sceny Brytyjskiej muzyki. Będzie jazz, grime, drill, rap, drum'n'bass, wszystko pomiędzy i jeszcze więcej. Każdy z chłopaków dzieli się swoimi perełkami brytyjskiego podziemia, w międzyczasie, planują wspólne projekty muzyczne oraz przyszłe tripy. Miły tłumaczy unikatową nawijkę inspirowaną zalotami psów do jego udającej cieczkę suni, rozmyśla nad przyszłością producencką ŚWIĘTEGO BASSU i zdradza kiedy będzie można posłuchać nowego singla. Załóżcie na głowy czapki imprezowiczów i odlećcie daleko do krainy BASSU.

2 godz. 26 min
Święty Bass - Co opić, a co olać? Luźny bifor & set z winyli. Zrywenchii

Święci znów zapraszają na bifor. Kolejny przegląd nowości i rozważania: jak wygląda praca zdalna, co się stało z pewną statuetką i co się dzieje, kiedy nie ma myszki. Jak ozdobiliby ścianę we własnej knajpie? Jaką nagrodę wręczał z zaskoczenia Mata? I co tam z nową płytą…? Do tego selekcja muzyczna i później wjeżdża specjalny secik Zrywenchii, cały prosto z winyli.

1 godz. 37 min
Święty Bass - Góralu, czy Ci nie żal? Podsumowanie 2021

Jak się odmienia 2022? Językoznawcami nie są, ale nowy rok witają godnie, bo… podsumowaniem 2021. Jak zwykle czekają nas ciekawostki, anegdoty i święta selekcja muzyczna. Co odmieniło oblicze soundu brytyjskiego? Czego słuchali najczęściej? O co wzbogaciła się ich biblioteka muzyczna? Na podsumowanie zaprasza ŚWIĘTY BASS, czyli Phunk’ill & Miły ATZ.

1 godz. 57 min
Święty Bass - Święty Bass Xmas

Merry Święty Bass Xmas! Podziemny sound nie dla mas, ale w wydaniu świątecznym. Brytyjska muzyka klubowa, a do tego luźna gadka, czyli Miły ATZ & Phunk’ill idą tanecznym krokiem przez ten cały burdel, towarzyszący im w 2021.

1 godz. 54 min
Święty Bass - Proste bity, ale kunsztowne. Przyjemny bifor

U Kamila pracowicie i traumatycznie, bo świeżo po pobraniu krwi. Nic nie robi na nim tak negatywnego wrażenia. Miłosz natomiast wspomina nerwobóle. Ale nie o tym. Święty Bass w trasie imprezowej i zaprasza na kolejne, a przy okazji rozkręca własną w newonce.radio. Trochę nowości, przyjemna muzyczka i kompilacje drum and bass. Raz puszcza Phunk’ill, raz Miły. I tak to się rozkręca.

2 godz. 0 min
Święty Bass - Miły atut, ziomal Smolny i nowości

Phunk’ill na wakacjach, ale Miły sobie poradził. Zaprosił Atutowego, z którym i tak spędził cały dzień w studiu, więc co za różnica jeszcze chwilę posiedzieć razem. Selekcja muzyczna będzie zaskoczeniem, bo zaczynamy od ziomali z Londynu, a później grime, i kolejne rzeczy, i kolejne tematy do obgadania. Sporo się dzieje. Wpada Smolny, czyli dj, producent i ziomal, który ogarnia swój label - Bourassa Records. Zapraszamy na ŚWIĘTY BASS.

2 godz. 2 min
Święty Bass - Jak wygląda esencja UK soundu? WAVY.

Atezeciok i Phunk'ill wracają z audycjami na żywo i choć stresują się tak jak zawsze, to playka zawsze fresh. Miły opowiedział o swoim gigu na manifestacji antyfaszystowskiej i o tym, czy dostał po niej SMS-y z pogróżkami. Nawet jeśli coś by mu groziło, to dzięki swojemu ulubionemu sportowi (czyli siłowni), dałby radę się obronić. Poza tym do studia wbili DJ Wojna i DJ Crow, którzy pomagają ŚWIĘTYM BASSOM pchać UK soundowy wózek w Polsce.

1 godz. 56 min
Święty Bass - Melanżowy Megazord czy spokojny Zordon?

Jak piątkowy ŚWIĘTY BASS, to wiadomo, że Atezeciok i Phunk'ill odpalają melanż. Ale we krwi każdego bassowego melanżowicza płynie też miłość do świętych psów, więc oprócz weekendowej czopki warto pamiętać też o pomaganiu pieskom. Mogymy uratować czworonoga?

1 godz. 4 min
Święty Bass - Ciężka wyspiarska rezanka. DJ OG

Atezeciok progressuje na siłce z lekką pomocą Eemzeta, a w kolejnym odcinku ŚWIĘTEGO BASSU też same gainy. Ciężkie grime'y z selekcji Miłego (a.k.a. DJ-a Szklanego Pogodyna) i imprezowe wybory Phunk'illa to - jak zawsze - najlepszy pomysł na weekendowy wieczór.

2 godz. 6 min
Święty Bass - Mogymy tatuaż ŚWIĘTY BASS?

Czy istnieją choroby, które leczy się szlugami? Atezeciok i Phunk'ill kompletnie się na tym nie znają, więc się wypowiedzą. Ale oprócz medycyny kontrowersyjnej chłopcy biorą też na warsztat temat bassów i grime'ów, w którym są niekwestionowanymi ekspertami. Nowe wydania od TC4, Preditah, Flohio czy D7, a także nawyki muzyczne Miłego ATZ – czego słucha, gdy nagrywa, a czego gdy jedzie tramwajem?

1 godz. 56 min
Święty Bass - Ogon merda psem. Imprezowy bass

Niespodziewany koncert Snoop Dogga, dziabanie undy z biletu i herbatka pepperoni… A Wam co wydarzyło się w wakacje? To ogon merdał psem, bo Miły ATZ i Phunk’ill otworzyli linię telefoniczną, żeby posłuchać historii od słuchaczy. Najlepsze historie nagrodzili itemkami imprezowymi, które sami wybrali. Nie pytamy po co. Partnerem audycji jest Allegro.

2 godz. 6 min
Święty Bass - Mixtape'y z bagaja... i w audycji. [PREMIERA]

Jeśli – podobnie jak Miły i Phunk'ill – jesteście co weekend wulgatronami, to jesteście w dobrym miejscu. To podcast, w którym swoją internetową premierę miał debiutancki mixtape Świętego Bassu – ŚWIĘTE BASSY Vol. 1. Uwaga – może być potrzebna kroplówka, albo co najmniej butelka wody, bo to istny ogień, który potrafi zrezać.

2 godz. 2 min
Święty Bass - W wyjątkowych okolicznościach

Nie masz jeszcze 18 lat, a chcesz się wbić na imprezę? Phunk'ill i Miły ATZ mogą mieć pomysł, jak to zrobić. Chociaż oczywiście do niczego nie namawiają! Oprócz life hacków ŚWIĘTY BASS przedstawia też najnowsze dokonania brytyjskiej sceny – w tym najnowszą EP-kę Skepty czy niszowe projekty z Bristolu.

1 godz. 56 min
Święty Bass - Nowa fryzura Atezecioka. Atutowy & Kvpx6

"Spotykamy się na szlaku pomiędzy wszystkim, a niczym" – od takiej złotej myśli zaczął Atezeciok i od razu zrobił wrażenie na swoim współprowadzącym – Atutowym. A potem było już tylko lepiej – koncertowe opowieści, historia legendarnego ścięcia włosów Miłego i dlaczego należy dojechać Grubego Mielzky'ego. Na koniec wjechał siarczysty set od jedynego w swoim rodzaju Kvpx6.

1 godz. 58 min
Święty Bass - No bass, no fun. Święte Bassy vol. 1

Debiut należy odpowiednio świętować, ale to Atezeciok i Phunk'ill zostawili sobie już na weekend. Jeśli chcecie wiedzieć, z czym się je oficjalny debiut Świętego Bassu, to jesteście w dobrym miejscu. Do stałej ekipy prowadzących dołączył też Wuja HZG, który był zaangażowany w mixtape.

1 godz. 58 min
Święty Bass - Nie tylko bassami człowiek żyje. @Atutowy

Phunk'ill z głosem Ferdka Kiepskiego, Miłorząb ATZ w ogniu i Andrutowy (vel. @Atutowy) za konsoletą zapraszają na Święty Bass. Dowiecie się, gdzie odbędzie się bitwa na kłaki, który brytyjski raper mógłby dołączyć do rodziny Shelbych i czemu EP-ka Lowpassu nie nazywa się "Mistyczny pierd". A na koniec wjeżdża Atut ze swoim setem.

1 godz. 57 min
Święty Bass - Świeży Bass!

Gdyby Atezeciok nie rapował, to byłby piłkarzem. Ale nie takim na trawie, tylko futsalowym. Ale na szczęście rapuje i wraz z Phunk'illem prowadzi ŚWIĘTY BASS, w którym prezentuje najświeższe brytyjskie brzmienia. Bumpi Biznizz, Chimpo, Mph, Ollie Weeks i wielu innych graczy zafurczy w waszych głośnikach. BASS!

1 godz. 56 min
Święty Bass - Święty Bass World Tour. DJ Kebs

World Tour, bo melanże robią klasy światowej... ale lepiej doświadczyć tego na własnej skórze (uwaga na zgubione buty – ludzi często pozbawia kapci). A w Świętym Bassie Atezeciok i Phunk'ill prezentują swoje nowe odkrycia muzyczne – między innymi producenta, który z bassem ma niewiele wspólnego i małego rapera ze stylówą a'la The Streets. Mogymy? Mogymy!

1 godz. 39 min
Święty Bass - Dawaj na parkiet! DJ Zeten

Jak brzmią wygłodniali eventów artyści? Posłuchajcie Atezecioka i Phunk'illa, którzy ekscytują się swoimi nadchodzącymi bookingami. Miód na uszy! A poza tym sporo świeżych tune'ów – m.in. Mikey B, Blakk Habit i Gun Fingers.

1 godz. 56 min
Święty Bass - Jak wchodzić na Mount Everest, to ekipą. Negative

Czy ta ekipa to nowe Pokahontaz? Miłorząb RTX, Phunk'ill, eemzet, Miroff i Marceli Bober prezentują efekty swojego diggingu – i jest czego słuchać. A sam ŚWIĘTY BASS szykuje się do wydania pierwszego mixtape'u "Święte Bassy" i zapowiada serię premierowych imprez.

1 godz. 59 min
Święty Bass - Prezent dla zjarusów. WAVY. & Top Cat

Mało brakowało, a Phunk'ill nie dotarłby na audycję – prawie został otruty przez własną dziewczynę. Z Atezecioka z kolei wyszło, że jest niemałym specem od ramenów. Z rzeczy ważnych: Filip nagrał płytę, ale nie wiadomo, kto tu kogo inspirował. Na koniec specjalny set ekipy WAVY. i MC Top Cata.

2 godz. 6 min
Święty Bass - Tune'y zza pazuchy. Lowpass & DJ Simple

Atezeciok i Phunk'ill wjeżdżają na pełnej przed premierą debiutanckiego alubmu Lowpassu. Pojawiły się zakulisowa, hotelowa historia o Krzysztofie Krawczyku i pytanie o możliwość wykorzystania sampla z "777". Do prowadzących dołączyli Miroff i Marceli Bober, żeby opowiedzieć o projekcie Lowpass. A na koniec seta zagrał DJ Simple.

2 godz. 0 min
newonce.radio - Wciśnij play

newonce.radio

Wciśnij play