Od 6 lipca rusza letnia ramówka newonce.radio! A w niej m.in. Steez, Mery Spolsky czy Kamil Bałuk

Zobacz również:Razem z newonce.sport wybraliśmy koszulki piłkarskie, za którymi kryją się ciekawe historie
DSC00099.jpg

To lato jest trochę inne niż wszystkie - pojęcie wakacji uległo zmianie, to i my musieliśmy się dostosować. Włączcie newonce.radio i sprawdźcie, jak nam to wyszło.

Tylko w czerwcu zanotowaliśmy blisko 800 tysięcy odtworzeń podcastów. To kolejny rekord stacji, która zgodnie z hasłem ON AIR/ON DEMAND zapewnia możliwość słuchania programu radiowego na żywo oraz dostępność większości audycji w opcji na żądanie, w formie podcastów na wybranych platformach streamingowych (m.in. Spotify, Apple Podcasts, Tidal) i stronie internetowej radia.

W poniedziałek 6 lipca wystartowała letnia ramówka newonce.radio, w ramach której na antenie pojawią się zupełnie nowe formaty, powroty po pandemicznej przerwie oraz stałe punkty programu. Po blisko rocznej nieobecności na antenę powraca Steez z Audiencją. Muzyczna audycja producenta znanego z składu PRO8L3M była jednym z najpopularniejszych programów newonce.radio w pierwszym roku działalności stacji. Partnerem nowego sezonu Audiencji jest marka Porsche, która kontynuuje współpracę z newonce.radio zapoczątkowaną przy cyklu Rozmowy: Wojewódzki & Kędzierski.

Do newonce.radio dołączył Kamil Bałuk, reporter związany z Instytutem Reportażu, który przygotuje audycję Dawno temu w telewizji. W programie prowadzący zmierzy się mitami najważniejszych programów telewizyjnych lat 90-tych i początku XXI wieku. Pierwszym z gości będzie Marcin Meller, prowadzący pierwszą odsłonę programu Agent w TVN. Start w środę 8 lipca o 16:00. O współczesnej Japonii i Korei Południowej w audycji Sakuracja opowie Barbara Welento, Bartek Czarkowski ponownie zaprosi do dyskusji o ekologii w Klimacie, a MO w audycji dobrelatanie zmierzy się z brzmieniem, które rzadko można usłyszeć na antenie newonce - od nowej fali jazzu po arabskie klimaty. Ponadto w ramówce będzie można usłyszeć audycje Alfabet Spolsky prowadzoną przez Mery Spolsky oraz Jezioro, Łabędzie Macio Morettiego i Kolekcje Lecha Podhalicza.

W paśmie sportowym newonce.sport nadawanym od poniedziałku do piątku od 18:00 do 20:00 pojawią się dwie nowe audycje - NFL po godzinach Michała Gutki oraz Mam za fajne życie na długie paznokcie Oli Sworowskiej, w której prowadząca porozmawia z dziewczynami zajmującymi się sportami ekstremalnymi. Obu programów będzie można posłuchać w czwartki.

Przez dwa miesiące Bolesnych Poranków posłuchacie od 8 do 11. Audycja do połowy sierpnia nadaje wspólnie z Lech Music, by przynajmniej części słuchaczy wynagrodzić lato bez najlepszych festiwali. Co tydzień w ramach programu premierowo zostaną zaprezentowane utwory nagrane w ramach akcji Festiwale Inaczej.

Letnia ramówka newonce.radio potrwa aż do września.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.