Agnieszka Szydłowska dołącza do ekipy newonce.radio!

Zobacz również:Razem z newonce.sport wybraliśmy koszulki piłkarskie, za którymi kryją się ciekawe historie
szydo-1.jpg
fot. Oskar Szdzuij

W maju, po 17 latach pracy, Agnieszka Szydłowska pożegnała się z Programem Trzecim Polskiego Radia. Prowadziła najpopularniejsze programy kulturalne na antenie rozgłośni, a teraz dołącza do naszego teamu!

W Trójce przez lata prowadziła Program Alternatywny i Radiowy Dom Kultury; w zastępstwie za Marka Niedźwieckiego zdarzyło jej się nawet poprowadzić kultową Listę Przebojów Programu Trzeciego. Przez blisko dwie dekady pracy stała się jednym z najważniejszych, najlepiej rozpoznawalnych głosów Trójki. Jeśli jeździliście na Open'era i jesteście z tych, którzy z wypiekami na twarzy czekali na kolejne ogłoszenia gwiazd festiwalu w Programie Trzecim, to na pewno pamiętacie rozmowy Agnieszki z szefem festiwalu, Mikołajem Ziółkowskim, podczas których ujawniali kolejne open'erowe nazwiska. Z kolei Radiowy Dom Kultury był przez lata ważnym przewodnikiem dla wszystkich, którzy chcieli dowiedzieć się, na jaki koncert, film, spektakl czy wystawę warto wybrać się w danym tygodniu.

Z Trójką Agnieszka Szydłowska pożegnała się w maju. Z TVP Kultura, gdzie przez 15 lat współprowadziła Tygodnik Kulturalny, w sierpniu. Teraz miło nam ogłosić, że to ona jest pierwszą nową twarzą jesiennej ramówki newonce.radio! Agnieszka poprowadzi u nas aż trzy audycje, z czego jedna będzie stricte muzyczna, utrzymana w klimacie Programu Alternatywnego. O dwóch pozostałych dowiecie się już za parę dni, kiedy ogłosimy pełny program jesiennej ramówki - wraz z nowymi prowadzącymi i programami. Start ramówki - poniedziałek, 21 września.

Swoją radiową karierę Agnieszka Szydłowska zaczęła w kultowej Radiostacji, następnie przeszła do Trójki, a teraz dołącza do nas. Bardzo cieszymy się na ten transfer. Witaj na pokładzie, Aga!

Podziel się lub zapisz
Redakcja newonce
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.