Bolesne Poranki wychodzą poza studio newonce.radio - a wy możecie być ich częścią

Zobacz również:Impreza w dżinsie jak u Justina i Britney? Tylko na newonce.camp, gdzie znajdziecie bazę Levi’s!
1200x630 WWW.png

Są wakacje, to i muszą być wyjazdy. Już za moment Bolesne Poranki przeniosą się ze studia w Warszawie do Krakowa. A wraz z nimi pojawi się mobilna strefa Levi’s®.

Gdzie? Na terenie Hype Parku (ul. Kamienna 10/12). Tam będziecie mogli zobaczyć z bliska, jak wygląda standardowy Bolesny Poranek - ten akurat poprowadzony przez Kędziora i Rasa. OK, może i nie tak standardowy, w końcu robimy go poza studiem. Ale na pewno będzie śpiewanie Gali, bo to piątek. Może uda wam się też wejść na moment na antenę? Cytując klasyka, we will say what time will tell. Zaczynamy o 8 rano, kończymy trzy godziny później. Na pewno wstaniecie.

Wspomnieliśmy już o strefie kreatywnej. Tam za darmo będzie można ozdobić ubrania marki Levi’s® specjalnymi grafikami, zaprojektowanymi przez Patryka Hardzieja i Adę Zielińską, limitowanymi nadrukami od Levi’s® i newonce oraz projektami tatuaży o tematyce środowiskowej od Kult Tattoo – kultowego krakowskiego studia. Tradycyjnie będzie można przerobić dowolne ubrania przy użyciu sprayów, naszywek czy frędzli. Na miejscu będzie także sklep Levi’s®, w którym kupicie itemy z nowych kolekcji.

Ponadto 6 i 7 sierpnia odbędą się specjalne warsztaty. Najpierw Kasia Zagórska (@zagorczi) i Julia Marczukiewicz (@sorry_julia) z Kult Tattoo nauczą chętnych, jak rysować tatuaże na tablecie oraz opowiedzą o tym, jak wypracować własny styl i jak go doskonalić. Każdy z uczestników będzie mógł zaprojektować własny wzór, a następnie przenieść go na ubrania Levi’s®. Natomiast w sobotę, 7 sierpnia, od 12 do 18 możecie wybrać się mini skate park, w którym Michał Basta z @bmx_school – największej szkoły BMX w Polsce – oraz Kuba Brniak z @krk_skateschool będą uczyć was efektownych tricków. A i w piątek, i w sobotę o godzinie 21 ruszą imprezy - pierwszego dnia za konsoletą staną Meg i Lulu Malina, drugiego - Jutro, Falcon oraz Ka-Meal.

To pierwszy z pięciu przystanków wspólnego touru Levi’s® x newonce, obejmującego Bolesne live, wieczorne imprezy plus szereg fajnych aktywności w tzw. międzyczasie. Następne przystanki? 20-21 sierpnia - Camping 6 Chałupy, jako część Salt Wave Festival, 27-29 sierpnia - 100cznia, Gdańsk, 31 sierpnia-2 września - Wiatraki (podczas newonce.camp) i na finał wracamy do siebie, ale... nie do końca. Od 10 do 12 września mobilna strefa Levi’s® pojawi się w ogródku newonce.bar. Także tam odbędą się ostatnie wyjazdowe Bolesne Poranki.

Zapiszcie sobie te daty (albo po prostu wejdźcie w event na FB), jeśli - po pierwsze - chcecie wziąć udział w Bolesnych Porankach live, po drugie - poznać naszą newonce'ową ekipę, a po trzecie - po prostu dobrze spędzić czas i przy okazji załapać się na unikatowy ciuch od Levi’s®. Macie aż pięć destynacji do wyboru, więc nie ma wymówek. Bądźcie tam z nami!

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.