Co łączy Sugababes i festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice?

ART.jpg

Więcej, niż może się wydawać. I katowicka impreza, i słynny zespół są częściami wyjątkowego projektu „Summer to Remember”.

Osobna, dedykowana scena podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Ale to nie jedyna atrakcja, jaką marka T-Mobile przyszykowała dla tegorocznych festiwalowiczów.

Festiwale muzyczne to esencja letniego relaksu – nie dość, że muzyka live, to jeszcze dochodzi aspekt jej wspólnego przeżywania; rzecz nie do odtworzenia na płytach czy streamingach. I możliwości takiego relaksu będzie latem całkiem sporo. Okazja nadarzy się na przykład w dniach 20-23 czerwca podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice; jednej z najważniejszych polskich imprez poświęconych muzyce elektronicznej.

21 i 22 czerwca na terenie festiwalu stanie T-Mobile Electronic Beats Stage, na której wystąpi plejada artystów polskich i zagranicznych, od godzin wieczornych do białego rana. Psychodeliczni Pachanga Boys, przeplatający techno z popowymi wokalami Hector Oaks czy grająca wyłącznie z winyli Milena Głowacka – to tylko niektórzy z całego grona; poza nimi na T-Mobile Electronic Beats Stage zagrają Jin Synth, Dorisburg, Luigi Tozzi & Feral oraz DVS1 (piątek) oraz Elena Colombi, Dasha Rush i Red Axes. Można przyjść o 20 i bawić się aż do 7 rano – i tak przez oba dni.

To część kampanii Summer To Remember, przygotowanej przez Deutsche Telekom. Jej cel jest prosty i przyjemny – zachęcenie młodych ludzi do udziału w wielkich imprezach muzycznych na terenie całej Europy po to, by tworzyć własne, wyjątkowe wspomnienia. Kampania rozpoczęła się 4 czerwca wydarzeniem-niespodzianką w Berlinie, mekce clubbingu. W nocnym sklepie, w tętniącej życiem berlińskiej dzielnicy Friedrichshain-Kreuzberg, zespół Sugababes i DJ HEARTSTRING zaprezentowali ekskluzywny remiks kultowego utworu Sugababes Push The Button. Oryginał znacie na pamięć, a remix znajdziecie tutaj.

W ramach projektu Summer To Remember można uczestniczyć w wydarzeniach na terenie całej Europy – na przykład festiwalach Rolling Loud (Austria) i Lollapalooza (Niemcy). Wśród wydarzeń znalazł się również polski festiwal - Tauron Nowa Muzyka Katowice. Widzimy się na terenie Muzeum Śląskiego!

sponsorem materiału jest marka T-Mobile

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.